Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Już po gościu ;) Wystalkowali go na Wykopie, mają jego Facebooka i foto z twarzą :D

 

http://www.wykop.pl/link/2026552/bmw-vs ... warszawie/

 

A tutaj taki bonusik :D

https://www.youtube.com/watch?v=0SuE9oln49w#t=26

 

 

Ogólnie kolesia powinni zamknąć, co z tego, że coś tam umie. Jeden Gruzin z M5 też dobrze jeździł i się chwalił na youtube bo chciał na kaskadera do holywood, ale nie zdążył bo się zawinął wkoło drzewa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie siedzi za kierownica takiego auta,a na dodatek w kolo lataja goscie na moto - nie da sie jechac spokojnie ;) wiadomo w kilku miejsach przesadzil,ale ta przesadnosc to tez umiejetnosc opanowania ciezkiej sytuacji i mega szybkiej reakcji,ja podziwiam,nie zachwalam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden Gruzin z M5 też dobrze jeździł i się chwalił na youtube bo chciał na kaskadera do holywood, ale nie zdążył bo się zawinął wkoło drzewa :D

 

To akurat kiepski przykład bo ten gruzin zginął w wypadku siedząć na... fotelu pasażera ;)

Natomiast co do bohatera z m3 i pisania, że ogarnia itd. Po czym wnosicie?

Przecież na tym filmie jest przynajmniej kilka sytuacji podbramkowych w których uniknął zagrożenia wcale nie reagując, zwykły fart. Najwięcej pod koniec filmu.

 

A wracając do tego gruzina, jeden z jego filmów:

 

Rozumem żaden z nich nie grzeszy ale jeśli już o umiejętnościach mówimy to Giorgi jest (a właściwie był...) o dobre kilka klas lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie siedzi za kierownica takiego auta,a na dodatek w kolo lataja goscie na moto - nie da sie jechac spokojnie ;) wiadomo w kilku miejsach przesadzil,ale ta przesadnosc to tez umiejetnosc opanowania ciezkiej sytuacji i mega szybkiej reakcji,ja podziwiam,nie zachwalam :)

 

 

tutaj też "opanował ciężką sytuacje" ?

chciałbyś przechodzić przez to przejście?

 

kwestia czasu kiedy taką jazdą zabije kilka osób :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj też "opanował ciężką sytuacje" ?

Nie mowie ze jest mistrzem bo cisnie na czerwonym i wali w ciemno na pasach - ale zeby tak jezdzic i nie zabic nikogo innego oraz samego siebie trzeba miec duzo odwagi i przede wszystkim umiejetnosci - gdyby ich brak dawno by sie rozwalil na pierwszym manewrze,te auta nie sa przewidywalne jak okta 1,9tdi :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba miec duzo odwagi i przede wszystkim umiejetnosci

 

Napisałbym raczej .... szczęścia :thumbdown:

 

gdyby ich brak dawno by sie rozwalil na pierwszym manewrze

 

No i w sumie pasuje , bo każdy głupi ma szczęście ! :thumbdown:

 

 

 

Wczoraj byłem świadkiem dzwonu Cayena i MLa ... panie z porszaka przelatywały ( 90km/h w mieście) na "późnym pomarańczowym" i uderzyły w merca ...wiecie taki "sprinter spod świateł" 8-) W sumie nic się nikomu nie stało (masywne auta naszpikowane poduchami) ale korek był z godzinę i ciągnął się z 10km , a upał był konkretny 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moojej strony tyle,rajdowcy

 

"Auto: E36 M3

Imię: Patryk"

 

eee nie kumam? Odezwała się w Tobie urażona duma posiadacza BMW tzn. taka "solidarność markowa", czy co? :o

 

Jak dla mnie koleś jest IDIOTĄ i to niebezpiecznym idiotą , którego należy wyeliminować z dróg ...tylko znając nasze prawo , to raczej czcze życzenia :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego umiejętności widać na zakrętach, pewnie dsc włączone, bo autka bokiem ni razu nie postawił, a to trudne na zakręcie przy tej mocy dając w palnik. Na prostej dawał jedynie do oporu i widać, że tu działała adrenalina i szczęście, a nie umiejętności. Zdarzyło mi się kilka razy z kumplem tak jeździć i styl jazdy zaskakująco podobny :-] Tego typu auta są bardzo stabilne i opanowane jeśli nie przesadzać w zakrętach, bo na prostej to wiadomo :mrgreen: idiota ma szczęście póki co, do tego Gruzina bym go nie przyrównywał, nie mówiąc już o różnocy w samochodach . Naszpikowane elektroniką i systemami e92 vs e34

Np f01 dużo łatwiej dla amatora opanować w poślizgu niz e46, choć jest cięższe i o wiele dłuższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz widzę jeden pozytyw tej sprawy, koleś ośmiesza policje. Nasza policja będzie niedługo ścigać nawet za przekroczenie 5km/h i zabierać prawko po przekroczeniu 30km/h w jakimś terenie zabudowanym z jednym domkiem w lesie 1km od drogi, ale już sobie nie poradzi z takimi cwaniakami jak ten z BMW... słabiutka ta nasz policja i śmiechawa będzie jak go nie dorwą a nawet jak go złapią to jeszcze trzeba udowodnić kto prowadził auto...

W USA koleś w ten sposób nie przejechałby 5km w ten sposób, od razu by miał 10 radiowozów na ogonie i helikopter nad głową :evil:

 

lol i znowu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zeby tak jezdzic i nie zabic nikogo innego oraz samego siebie trzeba miec duzo odwagi i przede wszystkim umiejetnosci:

 

Chyba Cie poniosło i to sporo. Żeby tak jeździć trzeba mieć próżnie zamiast mózgu, a jeśli sądzisz inaczej to wystrugaj sobie bożka z jego podobizną i się jej kłaniaj przed snem. Tego się inaczej komentować nie da. :zly:

 

Jestem ciekaw czy jakby taki je.y pajac wyrżnął Ci pół rodziny "ogarniając" tak że w promieniu 100m od wypadku nie było by co zbierać czy dalej byś sądził tak samo.

 

Ja tu ogarnięcia nie widzę nigdzie, pustke w bani i jazde na farcie przez cały czas. Wsadź przeciętnego plejera nid for spida za kółko co umie sterem kręcić i ma refleks to pojedzie tak samo. A nie sory, nie tak samo - będzie się BAŁ.

 

Słynny karolek z subaru to przy tym deklu pionek :dontknow:

 

 

W jego przypadku mam szczerą nadzieje że się rozp.... się gdzieś na jakimś słupie i to w miarę szybko. :|

 

 

Moto już komentować nie będę. W ich przypadku to większa krzywdę zrobią sobie niż innym jeśli coś pójdzie nie tak, więc selekcja trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.