Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

siwyjac, a widzisz :P a kamera bardzo ładnie rejestruje jeszcze to co jest na boki tak, że bez problemu zarejestrujesz auto wyjeżdżające np. z podporządkowanej :P

jak masz jakieś pytania to pisz na priv ;) podziele sie jakimiś zdjęciami jak to ładnie wszystko upchałem (zasilanie), jakiś film moge przesłać w ramach poglądowych ;)

i odrazu mówie- NIE KIERUJ SIE TYM, ŻE KAMERA MA DIODY PODCZERWIENI I DOBRZE NAGRYWA W NOCY. cały promień sie odbija od szyby i tylko te pare cm jest nagrane w trybie nocnym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

siwyjac, a widzisz :P a kamera bardzo ładnie rejestruje jeszcze to co jest na boki tak, że bez problemu zarejestrujesz auto wyjeżdżające np. z podporządkowanej :P

jak masz jakieś pytania to pisz na priv ;) podziele sie jakimiś zdjęciami jak to ładnie wszystko upchałem (zasilanie), jakiś film moge przesłać w ramach poglądowych ;)

i odrazu mówie- NIE KIERUJ SIE TYM, ŻE KAMERA MA DIODY PODCZERWIENI I DOBRZE NAGRYWA W NOCY. cały promień sie odbija od szyby i tylko te pare cm jest nagrane w trybie nocnym :D

 

Ostatnio przyglądałem się rejestratorowi Pristigio Roadrunner 300 i o takim myslę. Pociągnięcie zasilania pod lusterko to nie problem bom elektryk z zawodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, w mojej kamerze idzie zasilanie 5V, a nie 12v i trzeba było to troche inaczej rozwiązać :P

Eeee taki problem to nie problem...

Szukam rejestratora który nie będzie szajsem ale też nie chcę wydać furmanki kasy. Myślę o czymś za dwie stówki. Jest coś godnego polecenia w tej kwocie?

 

Roadrunner 310 nie ma najgorszych opinni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może już coś lepszego? Używam Mio 358 i naprawdę daję radę. Solidne, małe, dobrze się prezentuje. I dość dobra jakość. Rejestracje widać bardzo dobrze w porównaniu do tanich kamer.

Koszt ponad 400zl... Niestety odpada :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może już coś lepszego? Używam Mio 358 i naprawdę daję radę. Solidne, małe, dobrze się prezentuje. I dość dobra jakość. Rejestracje widać bardzo dobrze w porównaniu do tanich kamer.

Koszt ponad 400zl... Niestety odpada :?

 

ja mam taki i jest okej

http://www.firmaelcon.pl/sam-rejestrato ... ullhd.html

 

mogę jutro sampel wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Adam Kryński · Najbardziej aktywny komentator · Harward university

Z liczeniem to bym sobie jeszcze może jakoś poradził, ale kurwa język to bym se na pewno połamał jakby mi kazali wynik po niemiecku podać -.-'

Odpowiedz · 183 · · 23 godz. temu

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.