Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zatrzymuje drogówka młodego kolesia i pyta się:

- Piłeś cos chłopcze? Bo coś mi wyglądasz podejrzanie!

- Nie! - Odpowiada koleś.

- Hmm alkomat mamy zepsuty więc nie możemy sprawdzić czy czegoś nie dziabnąłeś, więc zadam ci pytanie jako test. Jak odpowiesz prawidłowo to cie puścimy.

Oczywiście chłopak przystaje na propozycje policjanta,

- Pierwsze pytanie. Jedziesz droga i widzisz dwa światła z naprzeciwka, co to moze być?

- No samochód nie?

- No tak. Ale jaki? Audi, Mercedes czy Seat? O Widzę że chyba oblejesz ten test młodzieńcze! Dam ci szansę i zadam jeszcze jedno pytanie. Jedziesz drogą i widzisz jedno światło z naprzeciwka, co to jest?

- No wiadomo że motor!

- Eee ale jaki? Suzuki, Honda, czy Kawasaki? No nic chłopcze oblałeś test.

Koleś wkurzył się nieziemsko, pomyślał chwile i nawija do gliniarza:

- Panie władzo a czy ja mogę zadać pytanie?

- A no wal śmiało młody człowieku.

- Na poboczu drogi stoi blondynka w miniówce, z dekoltem aż jej cycki widać i zatrzymuje TIR-a. Kto to jest?

- No wiadomo że dziwka! - odpowiada Policjant.

- No tak, ale kto? Twoja matka, żona, czy córka?

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czegoś tu nie rozumiem? albo uległem "zbiorowej hipnozie forum", jak się okazuje bez rękawicy CarPro ... 2 wiader... też można... wiec o co chodzi? Co więcej jedną szmatą można przetrzeć progi, później zegary, kokpit i na koniec szyby... i to bez wyżymania ....można? Całość operacji 8 min. .... a nie 6 godzin na bezdotyku....

 

6d4b017f6f614a2fmed.jpg

 

1e3f10d3f5913062med.jpg

 

af517d8262ccb388med.jpg

 

5e0927b63c905dbcmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czegoś tu nie rozumiem? albo uległem "zbiorowej hipnozie forum", jak się okazuje bez rękawicy CarPro ... 2 wiader... też można... wiec o co chodzi? Co więcej jedną szmatą można przetrzeć progi, później zegary, kokpit i na koniec szyby... i to bez wyżymania ....można? Całość operacji 8 min. .... a nie 6 godzin na bezdotyku....

 

6d4b017f6f614a2fmed.jpg

 

1e3f10d3f5913062med.jpg

 

af517d8262ccb388med.jpg

 

5e0927b63c905dbcmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Turcji to bardzo popularny sposób mycia auta, na każdym postoju przy autostradzie mają chłopaki podłączone szlauchy, takie szczoty trochę płynu w wiaderku i uprzejmie myją autka klientom restauracji przy parkingu :-] Niejednokrotnie byłem świadkiem szorowania wręcz czarnego akrylu na jakimś nowym bmw :D Ale tam jest inna kultura dbania o auto, po 2 latach reflektory żółte a lakier matowy od takich przerw na posiłek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Turcji to bardzo popularny sposób mycia auta, na każdym postoju przy autostradzie mają chłopaki podłączone szlauchy, takie szczoty trochę płynu w wiaderku i uprzejmie myją autka klientom restauracji przy parkingu :-] Niejednokrotnie byłem świadkiem szorowania wręcz czarnego akrylu na jakimś nowym bmw :D Ale tam jest inna kultura dbania o auto, po 2 latach reflektory żółte a lakier matowy od takich przerw na posiłek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią albo grubo albo wcale

Jak dla mnie - tak pochylone koła to już jest porażka a nie tuning. Tak samo jedno z tych aut - zdaje się jakiś biały Lexus, który widać było, że ma średnicę zawracania oscylującą gdzieś w okolicy 3-4 kilometrów.

Upośledzone na maxa auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią albo grubo albo wcale

Jak dla mnie - tak pochylone koła to już jest porażka a nie tuning. Tak samo jedno z tych aut - zdaje się jakiś biały Lexus, który widać było, że ma średnicę zawracania oscylującą gdzieś w okolicy 3-4 kilometrów.

Upośledzone na maxa auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.