Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

wojtassss, słysząc tekst, a też se kupie maszynę i coś tam popoleruję, chyba nie wieje profesjonalizmem? :-]

 

Nie no bez skrajności :D

 

Wydaje mi się, że część (jak nie większa) osób z forum wykonuje takie usługi dla rodziny, znajomych, znajomych znajomych. Oczywiście NIEODPŁATNIE

 

Niech pierwszy rzuci kamieniem kto nie zastanawiał się choć raz, czy nie robić tego bardziej oficjalnie. Brać za to pieniądze, odprowadzać podatek itd.

 

Ja się przyznaję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wojtassss, tekst znam z autopsji zasłyszany od jednego z forumowiczów. Też to robię, ale praktycznie tylko znajomym i uwaga...nie za paczkę fajek :D:D Wszystkiego uczyłem się na swoich autach. A teraz widzę, że osoby które prawdopodobnie nie zrobiły korekty na swoim aucie i od razu startują z pseudo studiem no to sory :D Pomyśl sobie jak spada jakość usług i co się zacznie dziać z cenami.

 

 

możemy prosić któregoś z modów o przerzucenie do...nowe studia...? trochę OT robimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wyznacznikiem jest nie to ile siedzi na forum, tylko ile przez ten czas zrobił aut. Ale to tylko moje zdanie.

 

+1 :)

Ja mam ponad 2 tyś godzin przesiedzianych na forum, a zrobiłem z 5 aut. :oops:

Siedzę, czytam, analizuje - a może kiedyś mi się coś z tej wiedzy przyda jak będę działał z kolejnym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nagrania, nie ma świadków i tematu, czyli dobrze powiedziane "koniec, kropka". Z tą komendą to się dziwie, bo wydawało mi się że jak ktoś nie przyjmuje mandatu to do widzenia, jak będzie trzeba to wezwą i tyle a tu takie zagwozdki :dontknow:

Chociaż jak mnie kiedyś klient na skrzyżowaniu wyprzedził to zatrzymali jego i mnie, mnie się pytali czy potwierdzam że mnie wyprzedził :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.