Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem jak z woskami ale np. z APC czy aktywnymi pianami jest tak że po długim czasie potrafi się na spodzie wytrącić dziwny osad.

Nie wiem czy wpływa to na działanie ale wydaje mi się że nie specjalnie dlatego moim zdaniem są to środki nie do przeterminowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Cię przy takiej ilości na taką powierzchnię (całego samochodu) to ta butelka nie starczy.

 

Dobra żeby było śmieszniej to ten sam człowiek od Megsa z tym samym systemem

http://www.youtube.com/user/MeguiarsUSA ... mBACx72h4g

... od 3 minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze troche nie do konca zrozumiales o co chodzi. Przeciez oni mowia ze teraz robia 'priming the pad' co w wolnym tlumaczeniu (wg mnie) oznacza przygotowanie pada. Moim zdaniem pad jest suchy i chca go rowno nawilzyc srodkiem sciernym, potem wystarczy dodawanie niewielkich ilosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwszy film z AG gdzie zuzuwane sa duze ilosci srodka. Ogladalem kiedys filmik o UC+SX, porownanie pracy recznej do maszyny. Na tri color szlo baaaardzo duzo srodka. Z reszta to sa amerykanie, oni nie uznaja zasady "less is better" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.