Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
..

Powinno sie to uregulowac, bo nie raz widzialem mega droga limuzyne zaparkowana na takim miejscu a za szybka karteczka niebieska...

a to inwalidzi nie moga mieć drogich fur?

 

nie oszukuj sie ;)

1% z 1% moze ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

Powinno sie to uregulowac, bo nie raz widzialem mega droga limuzyne zaparkowana na takim miejscu a za szybka karteczka niebieska...

a to inwalidzi nie moga mieć drogich fur?

 

nie oszukuj sie ;)

1% z 1% moze ma...

no ja wiem, że większość to lewe karteczki, ale są też bogaci niepełnosprawni napewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się oduczyłem generalizować jak ostatnio w centrum handlowym obserwowałem jak parkuje relatywnie młody jegomość nową "trójką" od BMW. Już się zatrzymałem i mówię do swojej dziewczyny: co za ludzie, zaraz go opier... Czekam... Skończył. Wysiada - koleżka w wieku około 40 lat. No i się zdziwiłem, bo naprawdę miał do tego prawo - w sensie widać było "na gołe oko".

Więc nie wygłupiajmy się z tymi stereotypami.

A to, że po kimś nie widać (nie urwało mu ręki np.), to nie zanczy, że nie należy mu się takie miejsce. Ludzie mają różne problemy ze zdrowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim karta parkingowa nie jest przypisana do danego auta a do osoby, której tę kartę wydano. Nie zawsze zaparkowane auto na 'kopercie' należy do osoby, która się tą kartą posługuje. Sama karta wydawana jest na podstawie orzeczenia o niepełnosprawności, więc jakąś 'przypadłość' ta osoba musi posiadać, skoro się tą kartą posługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem, że większość to lewe karteczki, ale są też bogaci niepełnosprawni napewno ;)

 

Mnie najbardziej denerwuje to, że w Polsce nawet lewe karteczki inwalidy do parkowania się załatwia i jest to postrzegane jako przejaw zaradności... mój ojciec ma niebieską karteczkę... i byłby najszczęśliwszym człowiekiem na świecie gdyby mógł swobodnie przejść do wejścia z najdalszego kąta parkingu... no i nieraz musi... ale zadowolony nie jest.... zwłaszcza gdy widzi jak z miejsc, z których ma prawo korzystać, odjeżdżają zadowoleni z fajnej miejscówki zupełnie zdrowi ludzie... :/ więc z racji, że problem dotyka mnie niemal bezpośrednio jestem bardzo wyczulony i zawsze obserwuję jakie trudności z dotarciem do wejścia ma osoba parkująca na kopercie... no i niestety większość to "lewe" karteczki niestety :/

 

więc jakąś 'przypadłość' ta osoba musi posiadać, skoro się tą kartą posługuje.

 

wiele osób z kartą to "renciści"... z pierdyliardem przypadłości i chorób... ale to chyba nie temat co mnie dziś wkurzyło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLICJA KUPUJE PORSCHE

 

BO KIJANKI SĄ JUŻ GORSZE

 

POLAK PYTA CO SIĘ DZIEJE ?

 

W RZĄDZIE SAME SĄ ZŁODZIEJE !

 

NOWY FOTORADAR STOI

 

POLSKA SPRZĘTEM SIĘ TYM ZBROI

 

PREMIER TUSK SIĘ DZISIAJ ŚMIEJE

 

NA KIEROWCÓW MANDAT SIEJE

 

NIE MASZ KASY ? WNIOSEK KRÓTKI

 

ZAPIERDALAJ DO ROBÓTKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszą rocznicę zorganizowałem wspaniałą kolację. Szampan, homar, krewetki. Gdy kończyliśmy ona zaproponowała zalotnie:

- Jak wrócimy do domu wynagrodzę ci to. Zrobię coś czego nie robiłam od lat

- Daj spokój. Nie wcisnę gołąbków po tym wszystkim.

 

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec ma niebieską karteczkę... i byłby najszczęśliwszym człowiekiem na świecie gdyby mógł swobodnie przejść do wejścia z najdalszego kąta parkingu... no i nieraz musi... ale zadowolony nie jest....

z moją mamą jest tak samo, korzysta z przywilejów "niebieskiej karty bo może.

 

Ale wierz mi oddała by to wszystko, żeby znów móc żyć normalnie :(

 

generalizowanie też trochę nie ma sensu.

Jak na przykład Białą zawoże ją na zakupy i paruję na kopercie to wierz mi, że też pojawia się milion zawisthych spojrzeń, zważywszy na to, że nie zawsze mama się źle czuje, ale niestety to nie oznacza, że za chwilę nie poczuje się gorzej :/

I zwykle tak włąśnie jest. że to, że zaparkowałem tak blisko na tej kopercie, " która powinna być dla "bardziej potrzebujących" jest najlepszą, rzeczą któą mogłem zrobić...

 

tak więc generalizowanie, że widzisz, jak ktoś staje na kopercie i mówisz, żę nie wygląda, żeb ypotrzebował tego miejsca, jest nie na miejscu, bo nie znasz jego przypadłośći...

 

[ Dodano: 29 Marzec 2013, 10:25 ]

LoozaQ, śmieszne ale zarazem smutne... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W języku wroga, ale warto zobaczyć jak profesjonalnie działają za naszą zachodnią granicą :D

O dżizas!!! Z tymi "chromami" to zrobili jakąś mega masakrę. :?

A już chromowane zaślepki sprysków lamp pasują do tego granatu jak świni siodło.

Zrobili cygan-auto...

Oczywiście - nie można im odmówić wielkiego kawału pracy jaki włożyli w to auto co pokazuje, że nawet z totalnego szczura można zrobić coś świeżego.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszą rocznicę zorganizowałem wspaniałą kolację. Szampan, homar, krewetki. Gdy kończyliśmy ona zaproponowała zalotnie:

- Jak wrócimy do domu wynagrodzę ci to. Zrobię coś czego nie robiłam od lat

- Daj spokój. Nie wcisnę gołąbków po tym wszystkim.

 

:lol::lol::lol:

http://www.youtube.com/watch?v=npdNMTmRTs8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.