Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

g.pajak, a ja w sumie nawet jak widze kierunek z daleka to czekam aż widze, że ktoś hamuje, bo zawsze mam myśl "a może zapomniał wyłaczyć i jedzie prosto" :D

ale jak mi ktoś podczas samego skrętu włącza to zazwyczaj w myślach "szybciej nie mogłeś włączyć" i jade sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, czyli co by nie robić i tak Ci nie dogodzi :D

 

W takich chwilach przydałby się Pan Tadziu z drogówki, który pochłaniając przez długi lata kodeks drogowy i nowelizacje rzekłby "Kierunek należy włączyć odpowiednio wcześnie" 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciastek, strąbiłem ostatnio takiego. prawym nie dało wyprzedzić, bo jechało inne auto. a co dziwne koleś był w moim wieku więc powinien jeszcze pamiętać przepisy. trąbnąłem 2razy nie dało efektu, ten z prawego sie skapnął o co chodzi i zrobił miejsce. pojechałem dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym kompletnie, nie moje klimaty, ale bardzo fajnie mu to idzie i ciekawie grzmi. :good:

 

Ja znam się na tyle na ile może się znać grający na klasyku :P ale klimaty z moich nastoletnich lat... i nawet z plastiku przy odrobinie chęci i talencie da się zrobić fajny kawałek. Jak ktoś lubi takie gitarowe klimaty to polecam posłuchać innych coverów tego gościa... gra naprawdę fajnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.