Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

kinek01,chyba nie było ;) ale śmieszne to chyba nie jest... jadą takie wsiury za granicę i nam renomę psują... I później jest, że POLAK=PROSTAK I CHAM :/

jeżeli to jest autostrada szwabska bez ograniczenia prędkości to nie widze problemu, że tak jedzie ;)

w uwaga pirat było kiedyś jak to zachodni sąsiedzi przyjeżdżali do nas swoimi 'porsze' żeby sie pościgać, bo mandaty niskie i brak punktów. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Marco, Chrom pakiet :-] i ten przebieg ...

 

Lawetą tylko na zloty woził :D

 

ktoś tego chrompakietu bardzo zazdroscił... tylne lewe nadkole bez nakładki !! pewnie sąsiad do traktora zajumał :dontknow:

 

Leży w bagażniku ;) Pewnie klej puścił... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ten przebieg ...

A ty byś się nie wstydził tym jeździć pewnie wyciągał ciemną nocą popatrzył i z powrotem do stodoły

 

Ja jednak uwazam ze jazda typowo do kosciola, roznego rodzaju krotko dystansowe wyskoki po bulki do najblizszego spozywczaka, kilkukrotne przejazdy wokol rynku oraz od czasu do czasu wyskok na odpust ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sadistic.pl/ruscy-ryzykanci-vt185061.htm nie wiem jak Wam ale mi skora sie zjerzyla troszeczke na plecach, i nie wiedziec czemu trzymam sie krzesla dosc kurczowo :D

 

nie wiem, czy to odwaga czy głupota... :o

z drugiej strony nasze hobby dla niektórych tez jest głupotą :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.