Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

czyli podczas transportu auta są niczyje? Dobrze rozumuje? :P No bo wkońcu ktoś musi za te ubiezpieczenie wybulić

 

generalnie jak się domyślam, korzystają z przewoźników, którzy mają ubezpieczenie na konkretną kwotę i w razie wtopy, takiej choćby jak z filmu, wszystko pokrywane jest z ubezpieczenia przewoźnika

 

a żeby wrócić do tematu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czyli podczas transportu auta są niczyje? Dobrze rozumuje? :P No bo wkońcu ktoś musi za te ubiezpieczenie wybulić

 

salon ubezpiecza transport, przecież to żaden problem wykupić ubezpieczenie na krótki okres

zapewne też wliczone w cenę sprzedaży

to żadna nowość że salony np. DE, NL kupują auta od polskich salonów bo im się to po prostu opłaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na sikawkowych, kierowców, osób które "próbowały gasić" czy nie umieją obsługiwać gaśnic a wystarczy wejść na YT i przeczytać komentarze, które wrzuciła ta sama osoba, która kręciła filmik:

 

Czytam komentarze i przykro mi, że tak dużo osób nie potrafi czytać.

 

-FILMIK JEST NAGRYWANY OD MOMENTU GDY NIC JUŻ NIE DAŁO SIĘ ZROBIĆ.

 

-STARALIŚMY SIĘ WYCIĄGNĄĆ POJAZD POD KTÓRYM SIĘ PALIŁO. POWSTRZYMAŁ NAS ELEKTRYCZNY RĘCZNY (NIE DAŁO SIĘ WEJŚĆ I ODPALIĆ POJAZDU ZE WZGLĘDU NA OGIEŃ I DYM)

 

-ZUŻYLIŚMY MNÓSTWO GAŚNIC (I Z DUŻYCH I Z MAŁYCH) NIESTETY NIE POMOGŁY

 

-ŚNIEG KIEROWCY ZACZĘLI SYPAĆ Z BRAKU MOŻLIWOŚCI(GAŚNICE I WYCIĄGNIECIE POJAZDU ZAWIODŁY) (OD TEGO MOMENTU ZACZĄŁEM NAGRYWAĆ)

 

Dlatego byłbym ostrożny i nie wyciągał wniosków na wyrost!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli podczas transportu auta są niczyje? Dobrze rozumuje? :P No bo wkońcu ktoś musi za te ubiezpieczenie wybulić

 

salon ubezpiecza transport, przecież to żaden problem wykupić ubezpieczenie na krótki okres

zapewne też wliczone w cenę sprzedaży

to żadna nowość że salony np. DE, NL kupują auta od polskich salonów bo im się to po prostu opłaca :)

 

Nie salon ubezpiecza transport tylko przewoźnik powinien mieć polisę OCP.

Ciekawy jestem jak zachowa sie ubezpieczyciel w tej sytuacji, czy nie odmówi wypłaty odszkodowania ze względu na "rażące niedbalstwo" bądź zly stan tech naczepy- zapaliła się od hamulcy jak myślę, a film z "akcji" jest na wielu stronach internetowych...

Swoją drogą dziwię się, że transport nowych aut- w tym przypadku 8 nowych Passatów wartych napewno powyżej miliona zł był zlecony starą lohrą. Pewnie przewoźnik dał dobrą cenę za fracht... Tak kończą się "oszczędności" w transporcie i nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, niby tak, ale nie wiem co jest takiego trudnego w wyjęciu zawleczki i naciśnięciu spustu :dontknow:

 

Jeśli jest nabój w gaśnicy to powinno się szybko wcisnąć, puścić, poczekać kilka sekund i dopiero wtedy gasić. Poza tym jest jeszcze jeden mały szczegół - 1kg gaśnica wystarcza na... kilka sekund gaszenia. To nie żart.

Papierosa można tym ugasić ale coś poważniejszego już ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, niby tak, ale nie wiem co jest takiego trudnego w wyjęciu zawleczki i naciśnięciu spustu :dontknow:

 

Jeśli jest nabój w gaśnicy to powinno się szybko wcisnąć, puścić, poczekać kilka sekund i dopiero wtedy gasić. Poza tym jest jeszcze jeden mały szczegół - 1kg gaśnica wystarcza na... kilka sekund gaszenia. To nie żart.

Papierosa można tym ugasić ale coś poważniejszego już ciężko.

 

Zapominacie o jednym...przed użyciem gaśnicy trzeba dnem porządnie pierd@#* o asfalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie o jednym...przed użyciem gaśnicy trzeba dnem porządnie pierd@#* o asfalt.

 

Co do tego to akurat nie jestem pewien. Ludzie argumentują to tym, że niby proszek się zbija (czy tak jest faktycznie mam pewne wątpliwości). Podejrzewam, że ludzie, którzy nie odczekali chwili po przebiciu naboju tylko zaczęli od razu gasić pomyśleli sobie, że skoro nie leci proszek albo leci słabo to pewnie się zbił... Tak to może wyglądać.

Choć oczywiście takie uderzenie nie zaszkodzi więc na wszelki wypadek można to zrobić niezależnie od tego czy ma to sens czy nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROFESJONALNY NIEMIECKI TUNING:

przód lampy od mazdy 6, specyficzne SUPER MALUNKI airbrush, nagłośnienie GRUNDZERO, otwierany na pilota - brak klamek ..... ZDJĘCIA NIE ODDAJĄ CAŁEGO UROKU...... ZAPRASZAM NA OGLĘDZINY ;)

 

:shock:

 

Ale bym sie lansował pod klubami :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik JBB był wrzucony przez Swoop'a wczoraj w temacie poprawiającym humor ;)

 

musk po ulicach (m.in obwodnicy Pabianic :P na tym filmie) trenuje E36tką bo na zawody przesiadł się na E46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.