Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://robus.info/wykopss/co-sie-stalo- ... ediewa.jpg

 

 

*********

 

 

Stoi gość na wale nad rzeką i nagle zauważa złotą rybkę leżącą obok niego. Długo się nie zastanawiając, postanowił wrzucić ja do wody, gdyż może spełni jego życzenie. Rybka wpłynęła do wody i przemówiła.

- A więc, jakie jest twoje życzenie?

- Chcę zostać prezydentem!

Koleś budzi się w łóżku, a przed nim Pani prezydentowa.

- Lesiu, Lesiu wstawaj! Lecimy zaraz do Smoleńska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://robus.info/wykopss/co-sie-stalo-z-iphonem-miedwiediewa.jpg

 

 

*********

 

 

Stoi gość na wale nad rzeką i nagle zauważa złotą rybkę leżącą obok niego. Długo się nie zastanawiając, postanowił wrzucić ja do wody, gdyż może spełni jego życzenie. Rybka wpłynęła do wody i przemówiła.

- A więc, jakie jest twoje życzenie?

- Chcę zostać prezydentem!

Koleś budzi się w łóżku, a przed nim Pani prezydentowa.

- Lesiu, Lesiu wstawaj! Lecimy zaraz do Smoleńska!

BRAWO KOLEGO ZA SMACZNY ZART NA FORUM PUBLICZNUM!!ZALUJ,ZE CIEBIE TO NIE DOTYCZY!! WTEDY BYSMY SIE POSMIALI!!! BRAWO !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

przedwczoraj byłem w komisie samochodowym w Katowicach... i ujrzałem trzy "podpicowane" samochody. na całej powierzchni mega hologramy, samochody stały w pełnym słońcu, lekko przykurzone. widok powalał z nóg. niestety nie byłem w stanie ustrzelić fotki na wprost tych samochodów (właściciel czujnym okiem mnie obserwował)...

cyknąłem jedną z boku, choć nie odzwierciedla w 100% efektu polerowania!

140820101423.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu byłem w Sopocie na Monciaku i odbywała się właśnie jakaś prezentacja BMW. X5 M, 5 GT, 3 i z4. Aż mi się słabo zrobiło jak zobaczyłem jak "pielęgnują" te auta na takim "pokazie". Środek - plak, lakier i szyby - płyn do szyb. Wszystko przecierane jakąś ścierką za 1,5pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.