Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No bez jaj kto normalny kupi sprzet za ok 2.5k zł na rynku?. Powiem więcej, nie kupił bym nawet tego przez internet tylko udał bym sie którejs z sieci sklepów mm czy tam rtv agd. A tak juz nawiasem mówiąc to nic od apple bym nie kupił, jak patrzyłem na oferty ich komputerów, monitorów i całego sprzetu komputorowego to konkurencja wypada lepiej i taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A tak juz nawiasem mówiąc to nic od apple bym nie kupił, jak patrzyłem na oferty ich komputerów, monitorów i całego sprzetu komputorowego to konkurencja wypada lepiej i taniej.

 

Podobnie jest z naszym hobby. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaV

Sprzętowo - konkurencja lepiej

Cenowo - też lepiej

 

Ale tam podstawą jest system.

4 lata temu przerzucilem się na maca i powiem Ci, że przez ten czas ani razu komputer nie zwolnił, nie zawiesił się, wszystko działa p&p, żadnego antivira też nie mam - bezstresowy komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak juz nawiasem mówiąc to nic od apple bym nie kupił, jak patrzyłem na oferty ich komputerów, monitorów i całego sprzetu komputorowego to konkurencja wypada lepiej i taniej.

 

A tak już nawiasem mówiąc to miałeś kiedyś do czynienia ze sprzętem apple żeby wypowiadać takie opinie.

W mojej opinii żaden szanujący grafik czy operator DTP nie usiądzie do peceta - tylko apple.

W nawiasie to np. na kompie apple można postawić jednocześnie Windowsa i OX maca czego nie zrobisz na pececie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaV

Sprzętowo - konkurencja lepiej

Cenowo - też lepiej

 

Ale tam podstawą jest system.

4 lata temu przerzucilem się na maca i powiem Ci, że przez ten czas ani razu komputer nie zwolnił, nie zawiesił się, wszystko działa p&p, żadnego antivira też nie mam - bezstresowy komputer.

Podobnie masz na linuxie :mrgreen:

Tyle ze taniej.

 

Od apple-a nigdy nic nie kupie, zdzierają kupę kasy niewiadomo za co, dorabiając do tego jakieś idee i filozofie.

 

W nawiasie to np. na kompie apple można postawić jednocześnie Windowsa i OX maca czego nie zrobisz na pececie.

Jak nie ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

W sprawie komputerów Apple, jako użytkownik muszę stanąć po stronie kolegi siwy49.

Krytyczne opinie najczęściej są od osób, które nigdy nie pracowały na OS X.

Jeśli ktoś miał do czynienia z OS X do Windy już nie wraca.

Zgadza się, że sprzętowo można mieć pewne zastrzeżenia, jednak system to czysta przyjemność z pracy.

 

 

Od apple-a nigdy nic nie kupie, zdzierają kupę kasy niewiadomo za co, dorabiając do tego jakieś idee i filozofie.

 

Idąc tym tokiem myślenia, przeciętny "Kowalski" używający wosku W5, może powiedzieć: po co mi Glasur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem sceptycznie nastawiony. Niedawno zamieniłem swojego składaka (na i7 z dwucyfrową liczbą ramu, topowym GTXem) na iMaca i do tej pory nic mnie nie skłoniło do rozmyślań, kuurde, a może źle zrobiłem ?

 

Prostota, łatwość obsługi, intuicyjność, ale i oczywiście względy estetyczne. Co innego taki AIO, bezprzewodowa myszka i klawiatura na biurko, a co innego skrzynia, monitor, plątanina kabli i głośne wiatraki ;) Kwestia Benchmarków, testów w GM, jakoś z tego wyrosłem i doszedłem do wniosku, że wolę jednak odpalić Forzę czy GT5 na dużym ekranie i porządnym audio, niż siedzieć skulonym przed 22 calami i pykać w GTA4.

 

Takie same zdanie mam co do innych produktów Appla, raz spróbowałem i już nigdy więcej nie zamierzam z nich rezygnować, bo wiem, że nic nie da mi takiej swobody i bezstresowej możliwości obsługi jak one. Ale oczywiście, każdy ma swoje zdanie, a ja przedstawiam tylko swoje przemyślenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem do czynienia ze sprzetem apple i nic nadzwyczajnego tam nie widze. siwy49 a co mnie obchodzi na co usiadzie szanujący sie grafik, dlamnie komputer jest potrzebny tylko do pisania czegos na wordzie, przegladania www i ten tego torren.. :D. geno do gier też mam konsole, na kompie jakoś średnio wygodnie mi się gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem myślenia, przeciętny "Kowalski" używający wosku W5, może powiedzieć: po co mi Glasur?

Ale można wybrac złoty środek w cenie 1/10 glasura a niewiele gorszy podobnie jak ma to miejsce z apple vs reszta.

 

Największym kłopotem apple jest jego cena.

Nie twierdze że mac czy mac os jest zły, uważam jednak ze cena kilkukrotnie większa od zwyczajnych platform, jest niczym nieuzasadniona.

Klientów których stać na zakup modnego apple można "policzyć na palcach jednej ręki".

 

Co innego taki AIO, bezprzewodowa myszka i klawiatura na biurko, a co innego skrzynia, monitor, plątanina kabli i głośne wiatraki

Przecież na zwyczajnych platformach też masz AIO tyle ze za pół ceny albo lepiej, lub nettop ostatecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na zwyczajnych platformach też masz AIO tyle ze za pół ceny albo lepiej, lub nettop ostatecznie.

 

Nie wyobrażam sobie AIO nie Applowskiego, niestety ;) Jeśli już iść w coś takiego, to nie korzystać z półśrodków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.