Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oj nieciekawą ma mine Adaś :lol::D Szkoda auta...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=WlePt5eFF_4

 

Kara za parkowanie na przystanku :lol:

 

A tak to się skończyło:

Samochód jest ubezpieczony, na miejsce przyjechała policja i stwierdziła jednoznacznie winę kierowcy autobusu. Został on ukarany mandatem karnym. W związku z tym, że jego samochód się poruszał, a nasz nie. Nieporuszający się samochód nie może spowodować kolizji drogowej - tłumaczy Kornacki.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nieciekawą ma mine Adaś :lol::D Szkoda auta...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=WlePt5eFF_4

 

Kara za parkowanie na przystanku :lol:

 

A tak to się skończyło:

Samochód jest ubezpieczony, na miejsce przyjechała policja i stwierdziła jednoznacznie winę kierowcy autobusu. Został on ukarany mandatem karnym. W związku z tym, że jego samochód się poruszał, a nasz nie. Nieporuszający się samochód nie może spowodować kolizji drogowej - tłumaczy Kornacki.

:lol:

 

No niestety takie jest prawo, kierowca autobusu nie zachował należytej ostrożności. Kierowca stojący na przystanku może być ukarany za nieprawidłowe zatrzymanie/parkowanie.

Dziś coś podobnego przerabiałem, moja żona trąciła źle zaparkowany samochód (na zakazie), który jednocześnie utrudniał jej wyjazd z parkingu. Zestresowało się biedactwo i nie wymanewrowało 8-) Niestety nie zachowała należytej ostrożności i ponosi winę za kolizję, poszkodowany zapłacił mandat za złe parkowanie.

Konkluzja jest taka, według prawa możesz zatrzymać się na skrzyżowaniu i rozpalić grilla, dostaniesz mandat za parkowanie, stwarzanie zagrożenia itp itd. Jak ktoś w tego grilla i Twój samochód wjedzie jest winien spowodowania kolizji/wypadku bo nie zachował należytej ostrożności i naprawa idzie z jego OC.

 

Takie mamy prawo :dontknow: należy zachować ostrożność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem w zaprzyjaźnionym warsztacie, gdzie jak się okazało - obok otwarto nową firmę - blacharstwo, lakiernictwo.

 

Moim oczom ukazał się taki widok, czyli panowie prostowali przód W124 Coupe przy pomocy koparki :shock:

 

c621f0d3ac49c38b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.