Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

mihnova, Niezła wtopa :D

Ale u nas na forum też sporo takich kwiatków by się uzbierało...

Nie wspominając o "normalnej" składni, znakach przestankowych itp..

Niektóre posty trzeba czytać co najmniej dwukrotnie, żeby załapać o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie mało śmieszne

w sobotę byłem dosłownie o krok od "tamtego świata",

bezmyślnie patrząc na zielone światło dla aut, na przejściu dla pieszych ruszyłem przed siebie. Tuareg jadący prawym pasem zwolnił widząc debila samobójcę, jednocześnie zasłaniając mnie przez innym jadącym przynajmniej 80 km/h - sam tamtędy tyle jeżdżę

(al. Pokoju przy skrzyżowaniu z ul F. Nullo)

Poczułem tylko mocny pęd powietrza na sobie. I ten jeden krok którego nie zrobiłem dalej.

Do dziś zachodzę w głowę czemu wyłączyłem mózgownicę i jak mało brakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

different, :shock::idea:

 

Ja miałem kiedyś też sytuację 'niebezpieczną':

Stałem na przystanku, przy samym krawężniku, odliczałem na bilet i spadło mi 2zł po które zacząłem się schylać, ale w ostatnim momencie, zupełnie nieświadomie szybkim ruchem cofnąłem głowę. Gdybym tego nie zrobił dostałbym 'w łeb' autobusem jadącym ca 30 km/h, którego za cholerę nie widziałem (nie wiem czemu...). Dopiero po chwili ogarnąłem co się stało się... Jednak instynkt czuwa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JM63 jednak coś czuwa chyba nad nami :o

pomijam sytuacje na drogach, idiotów jeżdżących nimi, bo nie raz uciekałem na pobocze przed czołówką. I przyznam się że kilka razy i mnie się zdarzyło stworzyć zagrożenie w ruchu drogowym (tu świadomie, bo brawura, bo pośpiech etc. etc.). Ale ta sytuacja przeraziła mnie o tyle, że uświadomiłem sobie iż można być na tyle 'wyłączonym" żeby zagrozić zdrowiu lub życiu - swoim lub innych.

 

trzeba chyba brać coś na pobudzenie non stop 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.