Skocz do zawartości

Bmw 320i Cabrio 86r


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając opis produktów myślałem, że to żart z tym purem :D , od razu skojarzył mi się mój znajomy, któremu opowiedziałem o moich kosmetykach a ten stwierdził jednoznacznie, że on tylko purem myje auto i nawet nie trzeba woskować :D tak się świeci :D .

 

Efekt końcowy pozazdrościć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yukon powiem Ci że na Gregora nie narzekam, ssawka mogła by być bardziej poręczna ale jak gdzieś nie jej wcisnąć to ściągam i odciągam samą końcówką. Lakier w większości oryginalny i jak na stare bmw przystało twardy jak skała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam coś pisał że nie dbam o auta klientów, otóż auto o które były oparte koła jest moje ( na sprzedaż )

 

Nie pisałem, że nie dbasz o auta klientów, wręcz przeciwnie - że dbasz o przyszłych klientów.

 

Nie zmienia to jednak faktu, że koła pełne piachu są oparte o lakier - oczywiście to Twoja sprawa.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

To nie przez przypadek fibra Green Goblin? Slyszalem, ze niezbyt delikatne dla lakieru...

 

Green Goblin? a któż Ci takich herezji naopowiadał?

Green Goblin/Big Blue to jedne z moich ulubionych mikrofibr, idealne do ścierania resztek past czy polerowania wosków :good:

 

A jeśli chodzi o projekt to bardzo fajnie wyszło, podziwiam za ilość "pięćdziesiątek" mi się nigdy nie chce :D

Autko ładne i w fajnym stanie, ale gleba naprawdę dodałaby mu mnóstwo uroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd napisał/a:

[...]

To nie przez przypadek fibra Green Goblin? Slyszalem, ze niezbyt delikatne dla lakieru...

 

 

Green Goblin? a któż Ci takich herezji naopowiadał?

Green Goblin/Big Blue to jedne z moich ulubionych mikrofibr, idealne do ścierania resztek past czy polerowania wosków :good:

 

Na czarnym uni nie doszukałem się spustoszenia. Oczywiście używana 'z głową' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre robota :good: Rozumiem ze PUR to podpucha?

Mozna by bylo dach okleic folia przed korekta.

No i sorry ale kogo by to auto nie bylo, nawet tesciowej to kol, wogole niczego nie opiera sie o lakier. Uff! A nawet jak to robisz i Tobie z tym dobrze to nie wystawiaj tego na forum kosmetyki samochodowej..

Odemnie minus jak z nordkapa do zakopanego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.