Skocz do zawartości

Ford Mondeo 2004


gruby_RS

Rekomendowane odpowiedzi

Realcja OK e efekt jeszcze lepszy :P

Ale z tymi konkretami/duperelami to nie wpadajmy w jakąś paranoje, miało być krótko, zwięźle, na temat i tak właśnie wyszło. Nie ma zdjęć pędzelków ale każdy może sie domyśłeć gdzie i kiedy były użyte bo efekt końcowy idealnie to wyjaśnia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety zawiodłem się tymi "konkretami". Gruby - należysz do kategorii "ciężkiej" więc przejście do niższej kategorii obniża prestiż Twoich "walk". Bo "tym" jak i innym sporcie zmieniamy kategorię tylko na wyższą i tego się trzymaj.

 

e tam... :)

Najwyżej obniża prestiż relacji, ale robota na bank jest wykonana na najwyższym poziomie.

Ja wolę obejrzeć 50 zdjęć (co i tak jest dla mnie sporo) niż przewijać 400 sztuk, dostać zakwasów palca od przewijania rolki myszki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobah ja absolutnie nie mam uwag do poziomu pracy, pod kątem zmian w wyglądzie auta. Bo jest naprawdę :good::ad: Przyzwyczaiłem się do poziomu relacji Grubego, i jestem daleki od tego aby naciskać na niego by wprowadzał jakieś "nowości" w przygotowaniu do PSB.

Są relacje konkretne, są też i relacje typu Gruby_RS, i nie podlega dyskusji aby było inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretna prowokacja

 

:o:dontknow:

Cóż... przyzwyczaiłeś nas do świetnych relacji z kadzidełkami, woreczkami, tańczącymi pędzelkami i zabawnymi opisami. Tutaj jest wszystko konkretnie. Poza tym, Ty jako miłośnik sztuki detailingowej i koneser wyrafinowanych kosmetyków, użyłeś pospolitego Coli. Szerze mówiąc, myślałem że wleci jakaś husaria :song:

Daltego uznałem to za prowokację, z których "grupa wołomińska" jest znana. Praca oczywiście na bardzo wysokim poziomie :good:

 

Wszystkim się podoba, żadnej krytyki :dontknow:

Brakuje IPY :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu włączyłem relacje, poszedłem się wykąpać, poszedłem na śniadanie - myśle, pewnie jeszcze się nie załadowała, ja patrze a tu raptem kilka zdjęć... :o

Wujek, gdybyś wrzucił fotki piany (już ch... z tymi pędzlami) to ja byłbym zadowolony w pełni :mrgreen:

Co do felg - 8 godzin im poświęcić to stanowczo za dużo. Tam jest brudu na godzinę roboty. A jeśli Billbery i IronX sobie z klockami nie poradził, to znaczy, że trzeba zmienić chemię ;)

426223_339056979463377_100000772326068_833141_2141626278_n.jpg

Po 15 minutach

422703_339057012796707_100000772326068_833142_626412710_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg - 8 godzin im poświęcić to stanowczo za dużo. Tam jest brudu na godzinę roboty. A jeśli Billbery i IronX sobie z klockami nie poradził, to znaczy, że trzeba zmienić chemię

 

Ściągasz cztery koła, robisz nadkola (odsmolenie, domycie, suszenie, dressing) domywasz nigdy nie czyszczony brud z felgi, który schodzi dopiero po 3-cim podejsciu nierozcieńczonym kwasem, usuwasz kilkadziesiąt centymetrów ciężarków, odrdzewiasz śrubki, glinkujesz, IronX, sealant itp itd w godzinę ??? Jesteś moim idolem... :song::)

 

W relacji nie pokazałem wszystkiego krok po kroku, jak i czym podejść do tak zaje...zabrudzonych kół, bo była by wtedy za bardzo "na siłę" i pewnie na jakiś konkurs...

 

[ Dodano: 22 Kwiecień 2012, 12:01 ]

 

Keep up the good work mate :D

 

Thx Buddy :-]:P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, Relacja na Bardzo Dobry Miło się oglądało podziwiam, że Macie czas na robienie zdjęć jak działam to zawsze mi brakuje czasu.

 

P.S. Następnym razem napisz na pw mam 4 felgi w piwnicy do wyczyszczenia i nie mogę się zabrać o nadkolach nie wspomnę :oops: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie są teraz te mądrale z "loży szyderców" ? Zadowoleni? :/

 

Roboty nie bedę komentował bo to tak jakby mówić że śnieg jest naprawdę biały. :roll:

 

Nie lepiej się ogląda relacje z humorem, mnóstwem zdjęć i niemoralnie zabawnych opisów? Bo moim zdaniem takie powinny być relację jak PUMY.. :song: Oglądało się to z PASJĄ i było się zdumionym siłą efektu dokładności..aż się nabierało epy w łapy żeby samemu tak zrobić.. :D bo co Cie powstrzymywało? :x

 

Mam nadzieję że relacja nr 2 będzie z nawiązką ... i miej to w d... co będą pisać.. jak są tacy madrzy to niech zrobią też taką albo i lepszą :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się najbardziej podoba zdjęcie tych drzwi... Nie wiem dlaczego:

 

img0164eb.jpg

 

btw. Podejrzewam, że jeszcze 20h i byłoby 95%. :good:

 

aaaa... dziwie się trochę, że jeśli pacjent był tak zmęczony to nie zacząłeś od razu od:

 

"Pasta, kubek, papier, ciepła woda...

tak się zaczyna wielka przygoda...

 

Żeby lustro dzisiaj mieć, trzeba tylko chcieć...!

 

Hej papierkiem w prawo w lewo hop hop hop

Powolutku w tył do przodu hop hop hop" :song:

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pasta, kubek, papier, ciepła woda...

tak się zaczyna wielka przygoda...

 

Żeby lustro dzisiaj mieć, trzeba tylko chcieć...!

 

Hej papierkiem w prawo w lewo hop hop hop

Powolutku w tył do przodu hop hop hop"

 

widzę Panie, że już świętujesz...nie zaczekałeś na delegację z bukietem goździków :D

Zdrowie... :D:P;)

 

Troche treningu było... :song:

Papióry już się moczą na nowego pacjenta :roll::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

different, ja już kiedyś wrzucałem moje wypocinki. :P Teraz nie mam na to czasu, bo co jak co robota plus fotografowanie schodzi się 2 razy dłużej...

 

 

nie zaczekałeś na delegację z bukietem goździków

Zdrowie...

 

A nie... wiesz rodzina i tak dalej. ;) Trzeba trzymać fason, nie ma balu ;)

 

[ Dodano: 22 Kwiecień 2012, 13:59 ]

Papióry już się moczą na nowego pacjenta

 

Masz coś nowego na podjeździe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, kołpaki to ten sam komplet. Dostałem je do zimowego kompletu z CLK. Auto ma chyba podobne pochodzenie co to Mondeo. Zresztą wiele felg/kołpaków już tak z ojcem "uratowaliśmy". A ratowanie trwa dosłownie pare minut w zalezności od stężenia kwasu. Jak skwierczy to znaczy, że dobrze.

Pisałem już na forum jak to czyszczę, widocznie nie każdy czyta. A potem czemu się "góra" denerwuje (Co miałem dzisiaj na śniadanie). Czytać, szukać! ;)

Jak 8 godzin na koła oznacza też nadkola itd to spoko :mrgreen: Myślałem, że na same felgi tyle poświęciłeś. :) A to by oznaczało 2h na koło :shock: Z glinkowaniem to spokojnie uwijasz się w 25 minut i 5 minut na woskowanie :) A wiem, że nadkola potrafią być cholery :/ Śrubki to nie wymówka, bo ja je wrzucam do kubeczka z kwachem i wracam po nie jak już trzeba założyć koła :)

64274809.jpg

82095553.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, gruby_rs.. Ladnie! :good:

 

Panther Black to straszne holerstwo. Mam nadzieje ze pozbyles sie wszystkich holosow bo ten lakier nie wybacza :P

Mam Kuge w Pantherze znajomego do roboty i jakos za bardzo mi sie nie chce. Chyba dam mu DA i niech sie sam bawi :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze pozbyles sie wszystkich holosow bo ten lakier nie wybacza

 

Gwarancji niet, brama zamknięta, tel wyłączony :-]:P

 

Chyba dam mu DA i niech sie sam bawi

 

Jak nie ma nic grubszego, to pójdzie jak zła :)

 

wolimy twoje poprzednie relacje

 

Dzięki - skoro tak... :idea::|

prognozy pogody na majówkę są "szokujące", złośliwe chochliki szeptają cały czas do ucha głupawe :kox: pomysły, piany jest na galony, pędzelków mnóstwo, woreczki są, jeszcze tylko imageshack na premium i ......... :-]:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.