Skocz do zawartości

Ford Mondeo 2004


gruby_RS

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł robota super ale z relację to się nie postarałeś?! Balans Ci pouciekał i coś tam jeszcze.... ;)

Po prostu przy tych zdjęciach ze skopanym balansem bieli Wujek Gruby przesadził z (tu cytat z klasyka ;) )"dodatakwym webasto" :D - można po samych zdjęciach dojść w którym mmencie skrzynka z Okocimiem robiła się coraz bardziej pusta :lol::lol::lol:

 

Relacja konkretna, może faktycznie trochę za konkretna, mnie trochę zabrakło romantyzmu "tańczących pędzelków" :kox:

Napisz jak pracowało się z Mondeo, mnie czeka dokładnie taki sam za nie długo, tyle że w ciemnym szarym metaliku? Jak oceniasz łatwość pracy z tym lakierem dla początkującego?

 

PS> Naprawdę ucieszyłem się na relację z identycznym modelem jak mój, też MK3 '04, który będę rzeźbił :ad: w maju - relacja będzie, A CO! 8-) I jeszcze w tak zacnym wykonaniu (tu już typowe podlizywanie się :-] )

PS2>... bo możesz się spodziewać kilku(nastu) pytań przed moją robotą Wujku Gruby

 

Pozdrawiam całe WWL (tu znowu podlizywanie) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie podoba mi się relacja

 

No weź... :dontknow: z 400 zdjęć wybrałem 80, pożyczyłem Colli, ostatnimi siłami powstrzymywałem się przed wyciągnięciem CR i rozstawieniem ołtarza dla P.D. ....

 

Racja, tylko pytanie ilu z dyżyrnej grupy ''doradców - specjalistów'' tak potrafi

 

Czekałem na Ciebie... :D możesz rozwinąć myśl...?

 

Jak oceniasz łatwość pracy z tym lakierem dla początkującego?

 

Panther Black jest bardzo łatwy, srebrnego nie znam :dontknow:

 

Czy do polerki powierzchni za klamkami ściągałeś je ?

 

Nie. Żółty pad 3m nic nie popsuje na rantach, a poprawka "pod" to 3m "zielony korek" i aplikator bawełniany - na DW użytkownik tuning, czy jakoś tak, sprzedał kiedyś patetnt "na klamki" - działa bez pudła :-] ( :P;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poprawka "pod" to 3m "zielony korek" i aplikator bawełniany - na DW użytkownik tuning, czy jakoś tak, sprzedał kiedyś patetnt "na klamki"

 

A to nie wypełnia po prostu jakoś bardzo, czy mocno "docierasz" paste ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm

 

Widzę autora i już mi się gęba cieszy :D

se myślę będzie co czytać /oglądać do śniadania

 

ale .... CO JA PACZE :kox::kox::kox:

 

konkretna relacja :cry::cry:

 

proszę nigdy więcej takich relacji

wcześniejsze były MEGA a teraz to lipa jakaś

 

jeszcze jedna taka relacja i dam do ignorowanych :shock::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretna prowokacja

 

:o:dontknow:

 

Używałeś NL na oponach czy błąd w opisie się wkradł?

 

Zgadza się, nie miałem nic innego - w konkretnej relacji nie użyję przecież dressingu za 2 stówy :dontknow:

 

A mozesz cos wiecej napisac i tym patencie?

Konkretnie

 

Podpatrzyłem w relacji na DW, klamki "pod" wyszły niewiarygodnie - ale sprawdziłem i fakt - zielony korek by hand daje radę :good:

 

tak spektakularne 50/50 nie wychosziło

 

Takie powinny być, "mój" egzemplarz był totalnie matowy - auto kupione na zachodzie za grosze, bardzo zaniedbane, ale mechanicznie doprowadzone do stanu tip-top, wtryski, sprzęgło, dwumasa nowe, zawieszenie praktycznie nowe i Kolega poważnie rozważał lakierowanie... :song: - teraz "chwilowo" niepotrzebne :evil:

 

...Ale wyczuwam tu lekki sarkazm

 

Pańskie podejrzenia są całkowicie bezpodstawne :D:P

 

Ciekaw jestem co powiedział właściciel

 

"wypowiedź" nie nadaje się do zacytowania... :roll:

 

proszę nigdy więcej takich relacji

wcześniejsze były MEGA a teraz to lipa jakaś

 

Miło słyszeć - dzięki 8-)

Wszystkim się podoba, żadnej krytyki :dontknow: więc chyba to właściwa droga :D

Jakby był znaczek ST, to może...może - ale na paździerzu musi być konkretnie

 

Dzięki wszystkim 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS sfrunął z mitologicznego olimpijskiego szczytu gór Elbrusu na kadzidlanym obłoku unoszącym się jescze z ostatnich ceremonii z udziałem CrystalRocka niczym Helios i zaczął krzewić wśród "zwykłych" śmiertelników wiarę i nadzieję, że da się osiągnąć świetny efekt kosmetykami dla zwykłych zjadaczy chleba ;)

 

A tak poważnie i zgodnie z kanonami wyspairskimi na DW: otherworldly work and results Paul! :good:

 

[ Dodano: 21 Kwiecień 2012, 09:48 ]

Aaaaaa...no i zapomniałem napisać, w zasadzie o najważniejszym, oprócz "łet luku" wypatrzyłem też na foto efekt "bling-bling" na lakierze :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam z rana pracę, znaczy się kawusia i KA odpalone, coś tam przeglądam i co widzę...

relacja od wujka grubego, myślę sobie, zostawię na koniec, będzie co oglądać, ale przede wszystkim poczytać, a podczas picia kawy monitor może ucierpieć (przynajmniej przy poprzednich relacjach i opisach w nich zawartych) dlatego najpierw lekka lektura i kawka, a na koniec, na maxa... i co ? i co ? no normalnie się zawiodłem się :shock:

 

This is not your style... (przynajmniej jeśli chodzi o opis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt końcowy w porównaniu ze stanem początkowym powoduje opad szczeny ;)

 

Niestety zawiodłem się tymi "konkretami". Gruby - należysz do kategorii "ciężkiej" więc przejście do niższej kategorii obniża prestiż Twoich "walk". Bo "tym" jak i innym sporcie zmieniamy kategorię tylko na wyższą :) i tego się trzymaj.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.