Skocz do zawartości

PlastiDip - alternatywa dla folii


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie dam zdjęć dokładniejszych bo kiepsko wyszło... Ramiona w tych felgach nie dochodzą do rantów co czyni je mega trudnymi do wymalowania... Na razie mam jedną bo nie ma w PL więcej puszek białego :lol: i zabrakło czasu... Mam jeszcze jedną puchę, więc może jutro pomaluje przednią...

 

Maluje się ciężko, jedna pucha i trochę z drugiej poszło na w miarę dokładne pokrycie felgi... Od wewnątrz nawet nie takie dokładne... Boje się że na drugą felgę nie starczy...

 

Jako podgląd jak będzie wyglądała felga w danym kolorze bardzo fajna sprawa, tak na stałe czy na dłuższy czas kiepsko to widzę... No chyba że ktoś ma łatwy wzór felgi... ja dodatkowo mam bardzo głęboką wnękę na śruby co sprawiło że nie jest dokładnie pokryta...

 

Po za tym nie jest tak pięknie z krawędziami jak to wygląda na filmach producenta, pomimo dokładnego oklejenia krawędzie się strzępią - podejrzewam że kilka spotkań z myjkach i zacznie odpadać na rantach...

 

 

TWes, plastidip?
dokładnie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malujac felge od zewnatrz i od wewnatrz trudno jedna pucha wymalowac jedna dokladna wartswe... A przy moich felgacg nie mozna malowac tylko od zewnatrz... Beda dwie podgladowe ale juz po jednej widze ze chyba pojda felgi do lakierni i docelowo na bialo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę że plastidip nie wytrzyma do wymiany opon ;) Ale jest dużo, ale jako tymczasowe rozwiaznie fajna sprawa, napewno nie dłuzszy czas. Trudno jest koło przykręcić i odkręcić żeby nie zniszczyć powłoki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO plastidip na felgi jest z ekonomicznego punktu widzenia całkowicie nieopłacalne. Sam się zastanawiałem czy nie kupić go na felgi, ale praktycznie za cenę produktu wypiaskowałem je i pomalowałem - wyglądają jak nowe i nie ma z niczym problemu.

 

Ja chciałem kupić i pokryć felgi przed założeniem opon - teraz widzę, że jest duże prawdopodobieństwo, że powłoka uległa by uszkodzeniu u wulkanizatora... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem kupić i pokryć felgi przed założeniem opon - teraz widzę, że jest duże prawdopodobieństwo, że powłoka uległa by uszkodzeniu u wulkanizatora...

 

Rozmawiałem w weekend z kolegą który pracuje na wulkanizacji, przyjechał do nich gość Leonem FR z właśnie pomalowanymi felgami 18" plastdipem.

 

Przy zakładaniu opony na felgę (opona profil 35) wybrali mniejsze zło, czyli uszkodzenie powłoki od wewnętrznej strony koła (czyt. od strony nadkola)

 

Założenie opony maszynowo bez uszkodzenia jest niemożliwe, pewnie niemaszynowe również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.