Skocz do zawartości

PlastiDip - alternatywa dla folii


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Tja... Dostępny na jednej z podanych wcześniej stron, wczoraj zakupiony, a dziś na pytanie jaki jest status zamówienia dostałem odpowiedź:

Czekałam na informacje od naszego dystrybutora Owatrol o dostępność tego produktu, niestety nie mają na stanie żadnej pojemności Polytrolu (nawet w sprayu), a najbliższa dostawa będzie dopiero za miesiąc. Nie posiadają również żadnego zastępczego środka o tych lub podobnych właściwościach. Bardzo przepraszamy, ale w tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak anulować zamówienie i zrobić zwrot należności z powrotem na Pana kartę.

 

:zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To kto ogarnie jakiś grupowy zakup? :mrgreen:
Przyszły tydzięń będzie u nas na sklepie, narazie czarny jak będą zamówienia na inne kolory to zamówimy...

 

Myślę, że bezbarwny w sprayu również miałby wzięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tymczasem...

 

Ps. zastanawiam się jak jest z wydajnością puszki 311 ml. Ile trzeba na 4 felgi 15-calowe?

 

pozdr

 

 

Na 4 sztuki kołpaków 16 cali, jedna puszka starczyła na 4 warstwy na każdym, więc jest nieźle. Tak jak kamilgt napisał, malowanie po samym odtłuszczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mały update, dzisiaj rozmawiałem z dystrybutorem, ma mnie nawiedzić w domu z wizytą i obgadać detale, na szybkości powiedział że lecą inne kolory i bezbarwny, będę informował o postępach rozmów tak żeby jakaś cena była też normalna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mały update, dzisiaj rozmawiałem z dystrybutorem, ma mnie nawiedzić w domu z wizytą i obgadać detale, na szybkości powiedział że lecą inne kolory i bezbarwny, będę informował o postępach rozmów tak żeby jakaś cena była też normalna...

 

no to czekamy na informacje, to może jakieś zamówionko uda się złożyć w Krakowie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.