Skocz do zawartości

PlastiDip - alternatywa dla folii


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszyscy padliśmy ofiarą marketingu zza oceanu.

 

Racja ! Dobrze, że pomalowanie tym kół wyszło mnie 100 zł chociaż z drugiej strony patrząc za 200 zł polakierowałbym to tak jak powinno być ;)

 

[ Dodano: 16 Czerwiec 2013, 20:10 ]

Tak, tak, zmywacz też używaliśmy a po tym dwa dni szorowaliśmy kostkę brukową :wallbash:

 

No lata i pływa to wszędzie i ciężkie do usunięcia ja na szczęście jak podłoże miałem piach więc kostka jest cała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
na jeden sezon może i tak ale zwykła farba matowa jest tańsza i dużo trwalsza

 

Nie powiedziałbym. PD na znaczkach na luzie się trzymał, przy regularnie pokonywanej trasie, 200-180km/h. Teraz mam zwykłą farbe, i po dużo krótszym okresie znaczek przypomina ser szwajcarski, od odprysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm albo ktoś coś zmaścił z malowaniem albo z przygotowaniem pod malowanie, plasti na dachu trzymał się dwa lata i pewnie potrzymał by ze dwa kolejna gdyby nie zmiana koncepcji...zdjęcie zajęło 5 minut i plasti oderwał się w może 3-4 kawałkach...na grillu mam plasti od 2y lat, na zderzaku od roku, wyglada jakby był pomalowany wczoraj. Nie jestem jakimś mega fanem plasti ze względu na fakturę jaką posiada ale wytrzymałość ma naprawdę sporą, problemów z zdejmowaniem nie zauważyłem, jedyny problem jaki mi się pojawił to zjechanie plasti ze znaczka z tyłu po zaatakowaniu prickbortem (wtedy jeszcze nie wiedziałem czym to grozi...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do samego mycia felg pomalowanych PD..

 

Pokonuję trasy co miesiąc, 2tkm i brud/ pył z klocków jest na prawdę ciężko zmyć..Używam chemii VALETPRO BLUE GEL WHEEL CLEANER, i dopiero kilka razy naniesienie jej pędzelkiem daje odpowiednie rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nagrałem krótki filmik 'demontażu' pd z felgi, musiałem ją odnowić a więc nagrałem przy okazji niedowiarkom, że wcale nie ciężko ja się usuwa jeśli oczywiście było dobrze pomalowane ;]

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=M1TpXU6_zxc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sauber, fajnie :good:

 

Ale mam pytanko, jedno z ramion miałeś spawane?

 

Yyyy czy spawane..? Jak miałem ściągnięte opony to nie było nic widać, że coś spawane itp..Ja śmiem twierdzić, że nie :)

 

 

sauber, jak długo PD siedział na felgach?

 

Od początku sezonu, czyli w kwietniu założone na auto i przebieg ok. 10tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy czy spawane..? Jak miałem ściągnięte opony to nie było nic widać, że coś spawane itp..Ja śmiem twierdzić, że nie :)

Wydaje mi się ze koledze chodzi o to co widać w prawym górnym roku na 0:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku sezonu, czyli w kwietniu założone na auto i przebieg ok. 10tyś.

Dlatego tak pięknie odchodzi.. Za rok miałbyś ogromne problemy.

 

Czy ja wiem ;) Wiem tylko tyle, że na PD nie można nic nakładać, żadnego wosku, odżywki, nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Nagrałem krótki filmik 'demontażu' pd z felgi, musiałem ją odnowić a więc nagrałem przy okazji niedowiarkom, że wcale nie ciężko ja się usuwa jeśli oczywiście było dobrze pomalowane ;]

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=M1TpXU6_zxc

 

dlaczego ściągałeś?, wyglądał na w miarę dobry stan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jak masz jasne srebrne felgi to nie musi iść biały dip. Ale na białym będzie trochę lepszy efekt.

"Blaze" nie możesz żałować jak dasz za mało to efekt będzie słaby, będzie przebijał i wyglądać to będzie bardzo słabo. Powiedział bym że musisz go nawet położyć grubiej jak normalne kolory. Z jedną warstwę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.