Skocz do zawartości

Volvo V70


JM63

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

JM63, fajnie wyszło. Podoba mi się poziom korekty i uczciwość relacji.

Sam przygotowuje podobną pracę ,bez fajerwerków,100% korekty i innych woreczków.

Takich prac brakuje ostatnio na forum.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, Zapomniałem ręczny ściągnąć :song::lol:

Arekkaz, Trzeba było przetrzeć szlaki zwykłym śmiertelnikom. Trochę brakowało tej starej atmosfery kiedy liczył się fun z pracy przy samochodzie, a efekt nie musiał konkurować z profi studiami, co by go PSB nie zjadło żywcem :mrgreen: . Może i nie jest na 100%, ale gęba mi się cieszy i nie mogę się napatrzeć :)

I to uczucie za kierownicą...

tumblr_lz9mh7GSbV1qe01sr.jpg

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SewerynD, Ile bym nad zderzakiem nie siedział to i tak specjalnej różnicy nie będzie- wymaga reanimacji blacharsko- lakierniczych więc to raczej walka z wiatrakami

nie można tak myśleć, trzeba katować w opór tym bardziej jak nie masz nic do stracenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna relacja, bez pitolenia o rzeczach, których i tak nikomu nie chce się robić, ale każdy "czuje się zobowiązany dostojeństwem miejsca" i naparza 40 fotek z pędzlami czyszczącymi wentyl w kole zapasowym.

jak napisał gruby - relacja jest szczera, a to bardzo miło się zawsze ogląda.

good job, men :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na tą relację... :good: Tak jak nie przepadam za zielonym kolorem tak u Ciebie wygląda pięknie.. :) Zdjęcia w słońcu ryją beret ;) Tak jak napisali przedmówcy takich relacji ostatnio brakuje, ja nie mam do czego sie przyczepić. Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chłopaki... tak mnie podbudowaliście, że zaraz poproszę moderację o zwiększenie liczby relacji do 4 :mrgreen:

A tak serio to dzięki Sucre cieszę się, że się podoba ;)

 

 

Zastanawiałem, czy może grill'a nie pomalować PlastiDip'em na czarno, bo jakiś taki... wysłużony :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puch, Nastoletni daily car. Trzeba przymknąć oko i tyle :P

 

Muszę przyznać, że RG na nadkolach robi robotę- ostatnie deszcze specjalnie go nie ruszyły. Podobnie T1- opony zdecydowanie mniej się brudzą (a było parę przejazdów przez budowę), a opłukanie ostatnim programem daje satysfakcjonujący efekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.