Skocz do zawartości

Audi S4


GracjanS4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

piękny :good: jedno ale - takie moje widzimisie :lol: mimo ogromnej sympatii to ziomali z ecu_p to ta naklejka i naklejki psują efekt :kox:

 

Naklejka EcuProject zniknie w czasie korekty, reszta zostaje :good:

 

Ja czekam na foty po korekcie bo na razie :song::song::song:

 

 

 

Skórki coś za bardzo się świecą :o czym je robisz :o

 

 

 

 

ps. Ogólny efekt samochodu :good::good::good:

 

Na foty po korekcie poczekaj do 7 maja :-]

 

Na skórach spróbowałem Meguiarsa Gold Class Rich Leather Cleaner & Conditioner, efekt jaki jest taki jest... Prawdopodobnie kupię przy następnej okazji zestaw do ciemnych skór z Gliptone GT12 & GT11, choć poproszę chłopaków z Rise&Shine żeby zerknęli, może coś doradzą ;)

 

Świetnie prezentuje się maszyna!

 

Tylko jedno pytanie odnośnie tego:

Przy okazji spota cyknąłem kilka fotek:

 

Ktoś poza Tobą był jeszcze na tym spocie?? :mrgreen:

 

Fotki robiłem 30min przed spotem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne Audi. Jak dla mnie ideał i felgi trafione w 10! Według mnie to 18" to maksymalny optimum na nasze drogi, większe to już chyba tylko na pokazy a nie na co dzień ;) Po za tym mam 2 pytanka. Ile aktualnie masz koni w tej eSce bo myślę, że coś grzebałeś? I jakie masz ledy w tablicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne Audi. Jak dla mnie ideał i felgi trafione w 10! Według mnie to 18" to maksymalny optimum na nasze drogi, większe to już chyba tylko na pokazy a nie na co dzień ;) Po za tym mam 2 pytanka. Ile aktualnie masz koni w tej eSce bo myślę, że coś grzebałeś? I jakie masz ledy w tablicy?

 

Między 18 a 19" według mnie już nie ma takiej różnicy, tak czy siak komfortu nie ma, tym bardziej że u mnie jest ten gwint więc cal więcej nic by nie zmienił :)

 

Aktualnie mam 335KM i 494Nm ;)

 

Ledy mam takie: http://allegro.pl/can-bus-rurka-led-36- ... 35610.html

 

Zależało mi na tym żeby nie było błędu spalonej żarówki.

 

GracjanS4, :good: jak zawsze! Na oponach Nielsen?

 

Na oponach Nielsen ;)

 

Przed chwilą wróciłem z garażu, miałem kolejne podejście do skór, tym razem z dużo lepszym skutkiem, widać coraz większy mat, myślę że za jakiś czas zrobię jeszcze jedno podejście i będzie już tak jak powinno być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan, piana Tobie domywa? Bo u mnie coś kiepsko. Oprócz tego, że nie zmywa wosku i ładnie pachnie to domywanie kiepskie. Następną kupie tą Magfoam czy jak się zwie..

 

No coś tam zmywa, nie zapuszczam jakoś specjalnie auta więc nie wiem jak radzi sobie z grubszymi zabrudzeniami ale to co u mnie jest zawsze na aucie to zmyje :)

 

Jak rozcieńczasz? Ja leje między 150 a 200ml do pianownicy i zalewam ciepłą wodą.

PA mam od niedawna, myłem nią dopiero 2 razy, wlewałem tak 150-160ml może za mało, może powinienem 200ml. Przy następnym myciu spróbuję.

 

 

Ledy mam takie: http://allegro.pl/can-bus...2248535610.html

 

Zależało mi na tym żeby nie było błędu spalonej żarówki.

Fajnie a świecą całkiem na biało czy lekko na niebiesko? Chcę do siebie włożyć takie żarówki bo fajnie to wygląda. Do Golfa V nawet idealnie pasują całe lampki ledowe od Golfa 6 R tylko kosztują 160 zł komplet :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, co do żarówek CanBus to sprawdzaj sobie co jakiś czas czy się nie topią. Niestety u mnie tak było na 2-óch kompletach, wytrzymywały max. 2-2,5 miesiąca a przed zgonem zmieniały kolor świecenia z "czystego" białego na taki z lekko fioletową poświatą.

Ostatecznie wróciłem do zwykłych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są żarówki rurkowe Philips BlueVision? :)

Niestety nie ma.

 

A jak ktoś chce dobre, nie psujące się, nie topiące się, nie wywalające błędów LEDy to niech zainwestuje w Philips Vision LED 4000K T10 (W5W) - 2szt. 70zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueVision są tylko jako postoje :)

 

Dotykałem wczoraj oprawki żarówki i nie mogę powiedzieć żeby była nadmiernie nagrzana, ciepła ale to według mnie normalne :) Tym bardziej że świeciła dobrą godzinę a na dworze 25 stopni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś chce dobre, nie psujące się, nie topiące się, nie wywalające błędów LEDy to niech zainwestuje w Philips Vision LED 4000K T10 (W5W) - 2szt. 70zł.

 

U mnie w 207 i 508 nie zdaly egzaminu. Ani we wnetrzu, ani w rejestracji. W pozycji OFF sie delikatnie tlą, w ON migają. Chyba nie lubia sie z Pugowym CANem. Koniec koncow wyladowaly we wnetrzu 307 (rok 2004 bez CANa) i tam jest git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 207 i 508 nie zdaly egzaminu. Ani we wnetrzu, ani w rejestracji. W pozycji OFF sie delikatnie tlą, w ON migają. Chyba nie lubia sie z Pugowym CANem. Koniec koncow wyladowaly we wnetrzu 307 (rok 2004 bez CANa) i tam jest git ;)

To dziwne, jak wcześniej już kiedyś pisałem u mnie w 407 coupe z CAN oczywiście (dodatkowo BSI Transgamme) działają wzorowo.

 

Ale wiadomo, to PSA - tutaj nigdy nic nie jest do końca oczywiste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.