Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

A poleci ktoś jakieś żarówki LED do oświetlenia wnętrza tylko żeby nie było jak w kostnicy :-P Szukam w5w czyli takie jak postojówki.

 

A jak jest w kostnicy :) ?

Tzn. chcesz barwę zimną (bardziej białą) czy ciepłą (żółtą) ?

Chodzi o jasne białe ale nie wpadajace w niebieski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę już rok z ledami h7 w soczewkach (w aucie bez świateł ledowych dziennych), więc mogę ocenić ich jakość i trwałość obiektywnie...

Do tej pory żadna z żarówek nie przepaliła się i świecą tak samo jasno jak w dniu montażu.

Jazda w nocy to przyjemność, światła jest więcej i jest ono białe. Ostatnio auto przeszło okresowe badanie techniczne i nie było problemów. Wszystko dzięki dyskretnemu schowaniu w obudowie lampy całości. Podczas roku testowania żarówek, nikt ani razu nie mrugnął mi światłami że go oślepiam.

 

Czytając forum skusiłem się też na zakup ledów p21w do świateł cofania. Jeden z forumowiczów je polecał i muszę przyznać że też super sprawa :good: Pomimo ciemnych szyb

w końcu widzę gdzie cofam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]iljash[/ref], tu masz delikatnie słabsze, ale dużo taniej:

 

https://pl.aliexpress.com/item/New-Xeno ... 82775.html

 

Ja mam je zamontowane zamiast zwykłych żarówek P21W do świateł dziennych i jest dobrze.

 

Zwykła żarówka:

nbQY0Jv.jpg

 

LED z aliexpress :)

sfFd12F.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

668384 Dzieki, zamowie na wsteczny ;) Do mijania tego nie zdecyduje sie wkladac :?

 

To nie są mijania tylko dzienne :) A świecą z taką samą mocą jak oryginały, tylko barwa jest biała na czym mi zależało. Żółte dzienne i białe xenony to średnio pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki ktoś może poleci mocne jasne ( biały zimny) żarówki do wnętrza w5w i zwykłe "rurki" . Zależy mi na jak najmocniejszych żarówkach żeby dawały dużo światła ;)

W5W to mogę Ci polecić philips white vision. Zwykłe nie ledowe a dają naprawdę mocne białe światło. Mam takie założone do podświetlenia tablicy rejestracyjnej i każdy się dziwi że nie są to ledy. A i cena przystępna bo zapłaciłem coś koło 10zł za 2 sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
autor: coobah » 26 lis 2014, o 20:16

jakieś 4 tygodnie temu założyłem H4 OSRAM SILVERSTAR 2.0 bo mi Tungsramy zdechły.

Koszt za H4 to około 30 złotych za komplet.

Świecą fajnie, zobaczymy jak z trwałością będzie...

 

A moje Osramy od ponad roku nadal świecą. W dzień śmigam na DRL'ach, ale przebiegu nocnego pewnie około 8 tyś km zrobiłem..

 

Nawiązując do powyższych postów: kilka dni temu padła lewa żarówka Osram.

Przejechała pewnie około 20 tyś km w ciągu prawie dwóch lat.

Tym razem założyłem ponownie Tungsramy, ale wersję Sportliht Bluish + 50%.

Fajne białe światłow, teraz test trwałości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz założyłem Osram Unlimited Night Breaker H7 zobaczymy ile wytrzymają.

Tym razem trzymam paragon, gwarancja 2 lata.

 

U mnie padłą wczoraj pierwsza night breaker unlimited h1. Pół roku i 10tkm. Ale ilość światła na drodze napewno na duuży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.