Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

@ krd - dlatego dałem kilka fot bo trudno zobaczyć na foto to barwę

 

- masz racje na drodze wygląda jak niby Hid bo reszta ma zwykłem żółte żarówki, miałem hidy i bym znowu założył ale w cabrio za dużo elektryki przy składanym dachu wiec odpada

 

- Jakbyś był policjantem to byś na inne rzeczy patrzył, uwierz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ boss777 to te hyper takie zółte ?? Myslalem ze chociaz minimalnie beda podobne do tych niebieskich.. A te ostatnie zdjecie z góry z porownaniem niebieskiego (lewa strona) i zóltego (prawa) to masz wsadzone te canbusy ledowe zwykle w postojowych czy jaki mijanai h7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubaPb - "to te hyper takie zółte ??" foty masz wiec widzisz jaka barwa, do żółtych im daleko ale do niebieskich też. Na allegro to przekłamane foty są.

 

DSC_0061.jpg[/url]DSC_0062.jpg

 

 

-jeśli o to foto chodzi Ci, to są ledy w postojówkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubaPb - "to te hyper takie zółte ??" foty masz wiec widzisz jaka barwa, do żółtych im daleko ale do niebieskich też. Na allegro to przekłamane foty są.

 

DSC_0061.jpg[/url]DSC_0062.jpg

 

 

-jeśli o to foto chodzi Ci, to są ledy w postojówkach

 

A mozesz podac model tego leda ? Ty masz w5w w postojowych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

260520122755.jpg

 

wrzucałem tu kiedyś zdjęcie Osram Cool Blue Hyper w porównaniu do zwykłej żarówki na długich

 

Kamil i mam rozumiec ze te osram hyper swieca u ciebie tak na niebiesko ? A jak z oswietleniem drogi w nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś oczekuje dobrej widoczności i światła zbliżonego do bieli to polecam przetestować osram nightbreaker unlimited. Jest widoczna różnica między nimi a zwykłymi żarówkami.

Tylko szkoda ze żywotność już nie jest taka dobra :o

 

Ja ze swojej strony mogę polecić Hella Blue Light . Cena nie jest jakaś kosmiczna , a ładnie świecą i dużo widać tylko szkoda ze padały mi po 3miesiacach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze ze jak kupiłem fure 2lata temu i jedna sie przepaliła to na szybko wsadziłem żarowke h7 noname z auchan za 5zł i wytrzymała 1,5roku :P i dalej by swiecila jakbym nie wymienił na philipsy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tylko te pseudo białe nie dosc, ze kosztuja majątek to jeszcze przepalaja się o wiele szybciej :)

 

Ja założylem do siebie Tungsram sport blueish (chyba tak to szło ), gdyż:

1. Nie widze sensu płacenia ~ 80 zł za zarówki, które i tak za chwile się przepalą - bo te typy tak po prostu maja...

2. Uważam, że ta firma robi świetne ( i trochę niedoceniane) żarówki w swojej cenie. W domu od wielu lat jeżdzi się na maxlightach i jak za tę cenę rewelacja, więc teraz sprawdzam jak się sprawdzają te "bielszejsze" od nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam najtańsze Narvy :) im bardziej dziwniejsze tym szybciej się kończą.

Wszystko zależy od pojazdu i instalacji małe odchyłki i ciach żarnik traci drastycznie na swojej żywotności.

 

http://www.osram.pl/osram_pl/produkty/l ... /index.jsp

 

Jakby coś ;) dobrze pokazane ile mniej więcej powinny mieć żywotności dana żaróweczka którą jesteśmy zainteresowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.