Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

Pan był zadowolony jak założyl Osram NB+ :D

Pan kumpel też. Pana kumpla Pan teściu też jak wsadził to odrazu zauważyliśmy/wiedzieliśmy bo jak jechał to widać było,ze mocne światło.

Pytałem kumpla kiedy kupowaliśmy i chyba około 1,5 roku więc przy moich przebiegach wychodzi coś koło...10000km...niezbyt wiele. Ale większość robię w mieście/miasteczku..włączam,wyłączam.

Zobaczymy ile T 120% wytrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, obecnie mam Philipsy Blue Vision Ultra H4 + W5W Blue Vision H4 :D

Byłem zadowolony barwą światła jak i świeceniem :D Kupiłem do skody Osram'y Cool Blue Intense H4 i one barwą biją na łeb Philipsy :D Jakby nie patrzeć na te barwy to świecą przyzwoicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier przywiózł paczkę i odrazu założyłem zarówki.

Kurcze,szału nie ma, może dlatego, że mokro. :o Muszę się przejechać suchym wieczorem.

Zauważyłem,że T 120% mają wąski niebieski pasek na bańce a O NB+ są prawie całe niebieskie.

No i ten kartonik lipny,trzeba uważać przy wyciąganiu żeby bańki nie dotknąć. Choć w sumie można go rozerwać. Osramki mają fajne,rozkładane plastikowe opakowanie, które może się przydać na jakieś zapasówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ten kartonik lipny,trzeba uważać przy wyciąganiu żeby bańki nie dotknąć. Choć w sumie można go rozerwać. Osramki mają fajne,rozkładane plastikowe opakowanie, które może się przydać na jakieś zapasówki.

 

A możesz mi przypomnieć ile kosztują T +120%, a ile Osramki?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ten kartonik lipny,trzeba uważać przy wyciąganiu żeby bańki nie dotknąć

I dlatego też są tańsze

Osramki mają fajne,rozkładane plastikowe opakowanie

I dlatego są droższe bo płacimy też za pudełko ;)

które może się przydać na jakieś zapasówki.

A to jest zaleta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek WRO, widziałeś??

 

coobah, zajrzyj na alle.. Ceny jednakowe 47-48 zł już kupisz te i te (H7)

 

No to teraz już jestem zielony dlaczego Tungsram pakuje w karton a Osram za tę samą kasę może w plastik.

 

Dobrze, że mam H4 to nie mam takich rozterek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobah, hmmm :dontknow:

 

W większości sklepów czy giełd gdzie widziałem te żarówki to osramy i philipsy są droższe niż tungsram. Na alle jak widać to różnie bywa. IMO większość ludzi mając plastikowe pudełko zrobi WOW :!: a potem je wyrzuci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobah, hmmm :dontknow:

 

W większości sklepów czy giełd gdzie widziałem te żarówki to osramy i philipsy są droższe niż tungsram. Na alle jak widać to różnie bywa. IMO większość ludzi mając plastikowe pudełko zrobi WOW :!: a potem je wyrzuci :D

 

tylko, że te ładne pudełeczko rozleciało mi się w łapkach przy pierwszej próbie otwarcia... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek WRO, tu nie chodzi o WOW ale o jakość zapakowania. Tugsramy otworzylem i musiałem wypychać od spodu żeby czasem BAŃKI NIE DOTKNĄĆ. No oczywiście można kartonik rozedrzeć. Po Osramach plastiku nie wyrzuciłem bo woziłem zapasówki. Z kosztami nie przesadzajmy,prawie każdy ala xenon ma plastikowe.

Ceny jak to ceny, konkurencja jest (na alle...) i każdy chce mieć o 1zł taniej niż ktoś inny.

 

siwyjac, chyba raczej w łapach ! :) Łapki to ja mam...małe delikatne,otwierałem wiele razy i wszystko ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem w wielu autach najpierw na tych NB+ a potem stopniowo kupowalem Tungsramy i teraz nie zmienilbym tej zarowki na zadna inna. U siebie w aucie mam h1 na mijania wiec nie ma o czym mowic ;) A jesli chodzi o NB+ to moze trafilem na jakies lipne opakowania, nie wiem, ale w ciagu roku zuzylem 2 opakowania (po 2szt) tych NB+, gdzie w tym samym aucie, na tej samej instalacji elektrycznej Tungsramy 90 swieca juz ponad 3lata i maja sie dobrze 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,szału nie ma, może dlatego, że mokro.

u mnie +90 na mokrym robią robotę oczywiście poza miastem gdzie nie ma latarni...może to kwestia lamp...moje są póki co prawie "idealne" czyste w środku.

Jestem zawiedziony jak Paweł, myślałem ze będzie dużo różnica w porównaniu do zwykłych osramów które świecą już 2 lata, ale nie widzę żadnej różnicy, może to faktycznie kwesta reflektorów, będę musiał zatem zainwestować w nowe lampy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnum, nie zauważyłem, żeby z czasem traciły na "bielszości".

 

Glorusek, z Tungsramów miałem +50% Sportlight Blueish, +50% Megalight Plus i +90% Megalight Ultra. Te pierwsze świeciły barwą najbardziej zbliżoną do białej. Pewnie dlatego, że jako jedyne mają całą bańkę pokrytą filtrem.

 

Z świecących na biało żarówek te podobno dają radę: http://sklep.motohid.pl/pl/p/Zarowki-X-Xenon-Look-H7-12-Volt-55W/456.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.