Skocz do zawartości

Audi A8 4,2 TDI


patryczken16

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk bardzo ładnie wyprowadziles Phantoma. Ciekaw jestem czy cquarz zabezpieczy lakier przed mikro rysami powstajacymi przy pielęgnacji lakieru. Polerowales może progi pod drzwiami? W Twoim opisie wkradl sie mały błąd, auto z relacji nie jest Longiem, jest to zwykła wersja, bez przedłużenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dywaniki troszkę słabo wyszły bo obwódki jakby nie doprane
na szczescie nie jestem firma i moge popelnic wiecej bledow niz profesjonalisci :D

 

PiotrekS, ten schowek to chyba tylko w benzynowej 4,2,ale moge sie mylic. W jednym seriwisie wyszlo,ze LANG,w innym nic nie pokazalo,malo istotne,hehe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super - jak moja osemka:)ten sam kolor tylko ja mam jasne wnętrze ale ta jest na niezłym wypasie..B&O bajka dzwięk - mojemu bose brakuje do niego...

ładny przebieg autka- mam pytanko - mam identyczne odpryski na masce - jak je usuwałeś? piszesz zaprawki - lakier dobierałeś na zaprawki? i drugie pytanko - jak wiemy nadkola mają filcowe wygluszenie kółek..jak te piach z tego cholerstwa wyciągnąłes?

mam nadzieje ze przy podnoszeniu auto poszło w tryb podnośnika :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam identyczne odpryski na masce - jak je usuwałeś? piszesz zaprawki - lakier dobierałeś na zaprawki?
z maska poszedlem ostro po bandzie.. troche hadcorowo,ale sie oplacilo. Dobralem lakier,zmieszalem z bezbarwnym i...

 

dsc5076800x536.jpg

dsc5077800x536.jpg

 

nastepnie spolerowalem do oryginalnego lakieru,a moja "zaprawka" zostala w odpryskach :good::ad:

 

jak wiemy nadkola mają filcowe wygluszenie kółek..jak te piach z tego cholerstwa wyciągnąłes?
wyspikalem calosc APC a pozniej naparzalem karcherem az wszystko wyplukalo,wyszczotkowalem i powtorzylem naparzanie :x

 

mam nadzieje ze przy podnoszeniu auto poszło w tryb podnośnika
ostatnio na serwisie wlaczyli mi mozliwosc podnoszenia wszystkich 4 kol :-] inaczej mialbym jeden wielki wybuch poduszek :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enjoy1516, Przed podniesieniem auta należy włączyć tryb podnośnika ponieważ auto ma programowane wysokości i twardosc zawieszenia. W momencie jak je podnosisz kompresor chce dopompowywac powietrze gdyż zmienia sie wys auta. I dlatego należy pierw wprowadzić auto w tryb podnośnika żeby nie uszkodzić zawieszenia po podniesieniu lewarkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enjoy1516, Przed podniesieniem auta należy włączyć tryb podnośnika ponieważ auto ma programowane wysokości i twardosc zawieszenia. W momencie jak je podnosisz kompresor chce dopompowywac powietrze gdyż zmienia sie wys auta. I dlatego należy pierw wprowadzić auto w tryb podnośnika żeby nie uszkodzić zawieszenia po podniesieniu lewarkiem.

 

komputer nie samochód... ale ładny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profi robota patryczken

choć z racji wielkości pojazdu trzeba zarezerwować więcej czasu na detailing

no ale jak się ma taką miejscówę to dłubanie przy aucie staje się inne ;)

a Przemyśl i oklice są fajnie położone, więc widoków przyjemnych oku nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.