Skocz do zawartości

Audi A8 4,2 TDI


patryczken16

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
A jak tam zaprawka na odpryski na masce? :P
przeciez wszystko napisane jest w temacie wystarczy przeczytac... Serio nie chce mi sie co 2 dni kazdemu z osobna odpisywac skoro jest czarno na bialym powiedziane jak zrobilem...

 

Jak się trzyma po tych 5 miesiącach :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie leży Wolfgang i podobny czas i efekt więc nie widzę sensu kupowania droższego wosku -wydaje mi się że można popaść w paranoję... a tak poza tym widoki piękne auto tez i robota :good:

 

[ Dodano: 15 Sierpień 2012, 22:50 ]

U mnie leży Wolfgang podobny czas i efekt nawet trochę lepszy a przejechane 2500 km więc stwierdzam że nie kupię droższego wosku -wydaje mi się że można popaść w paranoję... wolę woskować co 5 m-cy...a tak poza tym widoki piękne auto też i robota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie wytrzymałości sealanta czy hybrydy do wosku naturalnego to lekkie nadużycie. Przy takim porównaniu nawet najgorszej jakości sealant/hybryda będzie leżał tyle samo albo dłużej niż "wypasiony" wosk naturalny. Gdybyśmy mieli tak porównywać to nikt nie używałby nic innego jak Colli czy FK bo za "niewielki" pieniądz mamy wytrzymałość jakiej nie da nam wosk naturalny za kilkadziesiąt razy większą cenę. ;)

 

Po co kupować szaliki Hermesa skoro w szaliku za 15 zł od chińczyka będzie mi również ciepło jak nie cieplej? 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ostatnio FK i Colli są mocno krytykowane na forum - porównanie do chińskich szalików jest chyba przesadą. Niedługo dojdzie do tego, że na forum LSP do 120-150 zł będą traktowane tak, jak autoland, a jedynymi słusznymi będą te, które kosztują jak SV Crystal Rock. Colli czy Fk moim zdaniem są godnymi polecenie produktami - na zimę idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.