Skocz do zawartości

Audi A8 4,2 TDI


patryczken16

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

martinezzg, i tak czarny Phantom jest lepszy do korekty niż czarny Brillant , a najgorszy do korekty jaki mnie sie trafil byl czarny Lexus (chyba uni) miekie cholerstwo ze od wiatru sie nawet rysuje :)

Więc niewiem za co Lexus zgarnia nagrody za lakier :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobralem lakier,zmieszalem z bezbarwnym i...

nastepnie spolerowalem do oryginalnego lakieru,a moja "zaprawka" zostala w odpryskach :good::ad:

 

Patryk, mógłbyś proszę podać jakiś dokładniejszy opis tej metody, tak krok po kroku? :-]:-]

 

... a praca jak i furka zacna :good::song: pełen profesjonalizm moim skromnym zdaniem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne Audi :good: i konkretnie wykonana praca przy odnowie lakieru a efekt końcowy zapycha dech w piersi :song:

 

Przeciez podalem wyjasnienie :o doczytajcie dokladnie

Mam też pytanie do tej metody likwidacji odprysków, jak pomalowałeś maskę tą mieszanką farby z klarem to później polerowałeś ją wstępnie jakimś papierem ściernym, czy oo razu pastami polerskimi z maszyny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też pytanie do tej metody likwidacji odprysków, jak pomalowałeś maskę tą mieszanką farby z klarem to później polerowałeś ją wstępnie jakimś papierem ściernym, czy oo razu pastami polerskimi z maszyny ?
polerowalem futrem na FC+.

 

ps.Fiodor lampy w audi ok ? czy malujemy ? :lol: musialem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to ja znam tylko jeden :D " pomieszac klar z baza,na maske i spolerowac " :P :P

Chodzi mi o to czym dokładnie nakładałeś, ile odczekałeś, w jakich proporcjach mieszałeś, na jaki obszar uszkodzenie nakładałeś mieszankę, jak długo musiałeś polerować???? Jak widzisz troszkę uszczegółowić można... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym dokładnie nakładałeś
aplikatorem gabkowym

 

ile odczekałeś
az wyschlo - 30-40 minut

 

w jakich proporcjach mieszałeś
klaru 2x wiecej jak bazy

 

na jaki obszar uszkodzenie nakładałeś mieszankę
prawie pol maski

 

jak długo musiałeś polerować
az dotarlem do pierwotnego stanu

 

:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie Twoje widoczki bardzo :)

Audi wiadomo, mega :good:, taki silnik mialem okazje wyprobowac w Q7 i na benzyne nigdy bym sie nie zamienil :P Czyms takim moglbym jezdzic PL-NO nawet kilka razy w tygodniu..

Co do pracy to ladnie wszystko, porzadek itp ale jakos tak szybko jak na rozmiary i to co robiles. :idea: Do tego zdjecia jeszcze sam, hmm... :)

Nie znalazlem zadnego info o IPA... :dontknow:

Jakimi stezeniami myles po polerkach?

Chetnie poobcowalbym z taka limuzynka sam na sam..

BTW: Przez takie BMW jak Twoje rozpoczolem kiedys zima moja przygode z quattro.. Ahh, taki maly sentyment.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pracy to ladnie wszystko, porzadek itp ale jakos tak szybko jak na rozmiary i to co robiles. :idea:

 

Jesli chodzi o czas pracy tak to wygladalo: Felgi letnie przygotowalem kilka dni wczesniej,bawilem sie z nimi prawie 7 godzin.

 

W Sobote zaczalem prace nad autem,od 19 do 3

W Niedziele od 20 do 2

Poniedzialek od 8 do 1

Wtorek od 8 do 1 Wychodzi na pewno ponad 50 godzin..

 

Nie znalazlem zadnego info o IPA... :dontknow:
faktycznie IPA nie uwzgledniona,ale uzta :-] prawie cala banke litrowa wylalem na to auto... w rozcienczeniu z woda destylowana pol na pol.

 

Jakimi stezeniami myles po polerkach?
w pianownicy kilkanascie kropel,tyle co sie denko zamoczylo,podobnie do wiadra,moze 15-20 ml,a z jakim powinienem myc ? Juz po zielonym korku mieszalem do pianownicy z VP Neutralem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.