Skocz do zawartości

Czerwony Fiat 126p (155 zdjęć!)


Raku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nic. po prostu umyłem auto, wysuszyłem i poszedł wosk. Nie wyda takie coś do takiego low-budgetu?

Przynajmniej przetarcie IPA. Po tym co zrobiłeś wosk zniknie po jednym deszczu :)

 

A wejście całkiem niezłe. Sam mam parcie na siuwaxowanie, ale pogoda i czas nie ten :/

Maluszek prawdziwa 'igiełka' :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic. po prostu umyłem auto, wysuszyłem i poszedł wosk. Nie wyda takie coś do takiego low-budgetu?

Przynajmniej przetarcie IPA. Po tym co zrobiłeś wosk zniknie po jednym deszczu :)

Eeee tam. Finish FF3000 był. Pod naturala jak znalazł ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką cichą nadzieję, że dziadek został poinstruowany jak teraz dbać o auto, co?

Niestety nie. Wiem, że to trochę nie tak jak powinno być, ale robiłem tę pracę dla siebie, a nie dla wyglądu auta. Na czymś trzeba stawiać pierwsze kroki i to, że ten samochód tak wyglądał odwzorowuje dokładnie jak jest użytkowany. Dam sobie rękę uciąć, że w tym momencie (jakieś 5h po skończeniu prac nad autem), na jego dachu leży jakaś blacha z ciastem, bo babcia takie robi pod zamówienia.. Naprawdę sporo musiałem się nagadać dziadkom, żeby w ogóle mi pozwolili coś takiego zrobić, no bo "przecież po co, skoro maluch jest czysty". Auto do pieszczenia stoi pod domem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mnie nachodzi- może niektórzy myślą, że te zderzaki jak były nowe to były czarne? One właśnie są takie szaro/popielate i uwierzcie mi, że lepiej się świecić nie będą. Tylko, żeby nikt na nie peta nie rzucił miotacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, że czarne byłyby lepsze. Ale nie da się z nich zrobić czarnych bez malowania. Gdybym miał użyć jakiegoś profi środka to i tak byłby to taki z efektem połysku, bo ten kolor jest wystarczająco paskudny, żeby jeszcze być matowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba jak, ja osobiście sam chyba dwa albo trzy maluchy w tym kolorze i wiem ile przy tym draństwie jest roboty, ja osobiście jak robię coś z tym kolorem to mam zamiar jeb*ć polerką o ścianę, nie przejmuj się jak zostały jakieś niedokładności bo wyciągnięcie ich zajęło by ci drugie tyle i to nie wiem czy by pomogło, i tak szczerze przyszedłeś i pozamiatałeś już chyba w tym dziale i jak będzie konkurs to sądzę że pudło będzie :-] pozdrawiam i dalej tak trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba, i jest po wrażeniem, ale każdy mam swoje zadanie, a po za tym jest bardzo mało takich perełek na tym forum, a szczególnie od nowych użytkowników, które de facto i tak lądują w koszu bo zrobi 5 zdjęć i potem prosi żeby "nie bili" ,a tu niskim budżetem nadał "trochę blasku" samochodowi, który jest naprawdę ciężki w obróbce przez swój lakier, ja osobiście czekam na wnętrze i silnik, oraz na wspomnianą bmw, wtedy się przekonamy czy chłopak jest coś wart i wie o co chodzi, czy tylko jak film pierwsza odsłona super a potem kicha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img337.imageshack.us/i/show106.jpg/

Ja tylko tu bym się czepił, kabel na ramię :P

 

 

Maluszek pierwsza klasa, nie przejmuj się że Ci miejscami nie wyszło, ciągle się uczymy, każdy z nas.

 

Jak na pierwszy raz to czapki z głów za poziom fotorelacji :good:

 

Mi jak robię autko to po prostu się nie chce pstrykać fot, ale w końcu też będę musiał zadebiutować w PSB :/

 

Ogólnie bardzo mi się podoba, nie mogę się doczekać jak te swoje BMW ogarniesz, bo tam to pewnie już poświęcisz dużo więcej czasu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.