Skocz do zawartości

Czerwony Fiat 126p (155 zdjęć!)


Raku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak te swoje BMW ogarniesz, bo tam to pewnie już poświęcisz dużo więcej czasu.
Duuuzo wiecej... tymbardziej jesli to stare BMW które jak wiadomo maja lakiery twarde i trudne w obróbce. A jak to bedzie czrny uni to dopiero zabawa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że malucha przerabialem (i dalej jest w mojej kolekcji ten sam rocznik i tez wersja town pozniej byl cultowy happy end) http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?p=32770

moge conieco podpowiedziec:

1. wychodzily dwa rodzaje zderzakow czarne i szare Ty masz szare wiec zadne opalarki i inne cuda nie pomoga szare jest szare a czarne jest czarne i chociazby nie wiem co ze swoich czarnych nie zrobisz chyba ze pomalujesz...

2. wloty boczne latwo zdemontowac bedzie sie lepiej pracowalo

3. Mam wrażenie ze po menzernie lakier sie mocno "natłuścil" IPA by troche wiecej pokazala

4. Lakier w maluchu wbrew pozorom jest bardzo twardy i jest co robić pomimo niewielkich rozmiarów autka

 

Poza tym gratulacje i dbaj o niego za 10 lat bedzie duzo warty w takim stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajna relacja :good: Szkoda, że nie wiedziałem co się święci w Luboniu, bo wpadłbym sam popatrzeć i wspomóc duchowo :D , ewentualnie fotki pstrykać, bo praktyki detailingowej na maszynie nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo fajna praca , też miałem malucha tylko granatowego ELX'a :D

I też miałem takie siwe zderzaki jak ty , pamiętam że na giełdzie kupiłem jakieś mleczko do plastików i to mi pomogło , plastik był czarny , po każdym myciu :D co najważniejsze nie było po nim widać że kiedyś był siwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.