Skocz do zawartości

Imageshack i marcowa rewolucja


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

może w końcu forum na lepsza maszynę wywalić i własny skrypt hostingowy i ma się pewność że zdjęcia zawsze będą. Ja tak zrobiłem jak miałem forum. Nie wierzę że ludziska po parę złotych nie zrzucą się co jakiś czas na opłatę choćby dobrego vps'a. I można zrobić w htaccess zakaz wyświetlania plików na innych stronach. Bardzo wygodne i można wtedy taki skrypt ustawić pod wymogi forum, rozdz. waga pliku itd.

Hostingi darmowe ciągle się pojawiają i znikają a dobre są płatne, lub ograniczenia itd. własny host to duża wygoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dodaną kartę w PP na stałe (wymaga potwierdzenia z kodu z 1 transakcji symbolicznie obciążeniowej, po wpisaniu kodu tą symboliczną opłatę Ci zwracają); wygoda największa, podobnie jak przy google checkout (teraz wallet)

 

korzystam z kredytówek od 4 lat i nigdy się nic nie działo 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golden0282, konto było doładowane błyskawicznie, do tej pory nie ma pieniędzy.
Korzystam z PP przeszło 3 lata a dopiero teraz znalazłem tą opcje błyskawiczne doładowanie :oops: . Przypuszczam ,że być może nie spełniłeś któregoś z warunków koniecznych do zrealizowania doładowania, dla tego też pieniądze nie doszły . Czy na koncie bankowym suma , którą przelewałeś znikła czy została zablokowana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniskuje ,że raczej na pewno podczas doładowania wkradł się błąd , pieniądze gdzieś zawisły , ale raczej na PP już nie wpłyną, z tego co pamiętam to większoś banków w przeciągu max 14 dni zwraca pieniądze , które nie dotarły do celu. Jeżeli w takim czasie nic się nie wyjaśni skonatktuj się z bankiem ewentualnie z PP. Jednk mimo wątpliwości mogę zapewnić w 99,999% że kasa na pewno nie znikła bezpowrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Dropboxa

 

można linkowac zdjęcia na zewnętrzne strony + możliwość bezpośredniego wrzucania plików z poziomu telefonu

 

Naprawdę mega opcja

 

Jest tam opcja przerabiania zdjęć na mniejsze czy tylko magazyn ?? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelałem pieniądze za 3 miesiące. Teraz pytanie, mogę anulować subskrypcję? Nie cofnie dokonanej już wpłaty? Nie chcę aby cokolwiek było powiązane z karta, a warunkach umowy są przelewy w wysokości 6$ co trzy miesiące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.