Skocz do zawartości

O jakości i marketingu produktów do detailingu


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Evo, Za niedługo będziesz dostawać propozycje od producentów żeby pozycjonować ich artykuły za $ ;)

 

Skąd wiesz że od dawna ich nie dostaje :mrgreen::P

 

 

Cicho sza............................ :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

A co do Lava - mialem okazję go wczoraj "macać" tragedia :thumbdown: pianka a nie wosk :wallbash::/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się mnie trochę bawi jak są takie tematy o produktach i co kupić za ile i dlaczego tak drogo, chodzi mi tu o kosmetyki, ja jak zaczynałem i płaciłem ponad albo stówkę za 476s. to miałem wrażenie że chyba głupi jestem, tak samo jak kupiłem zestaw z 3m i app za horrendalną kwotę(w tedy mi się tak wydawało), teraz wiem że kupuje coś czego większości osób nie będzie miało nigdy w rękach (tak samo jak z banknotem 200zł kiedy kasjerka woła szefa żeby się upewnić co to za banknot :-] ) i wali mnie to że auto sąsiada wygląda podobnie choć smaruje go trutlem i twierdzi że to chyba najdroższy wosk jaki można kupić. A co do lavy to jest w przyzwoitej cenie więc dziwie się że jeszcze nikt nią się nie pochwalił w temacie twój arsenał, uważam że każdy powinien sprawdzić na własnej skórze a nie wypytywać co kupić a potem pisać że to syf bo wytrzymał dwa tygodnie a miał rok (nie spotkałem się z takimi produktami bo na nasze warunki klimatyczne raczej takiego nie mam i nie będzie) a jeżeli ktoś coś szuka taniego a dobrego to zapraszam po przysłowiowego trutla na stacje :lol:

 

ps no chyba że evo chce sprawdzić na ile jest opinio twórczy żeby wynegocjować honorarium od sklepów za przychylne recenzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evo chce sprawdzić na ile jest opinio twórczy

 

Evo nie musi sprawdzać, Evo wie ;)

 

no w sumie fakt bo nawet mi się zdarzyło pytać o konkretny produkt, to teraz będę wiedział do kogo uderzać jak w swoim super tajnym laboratorium stworze wosk za XXXXzł żeby się dobrze sprzedawał ciekawi mnie ile taka przychylna opinia by kosztowała :lol:

 

a jeszcze jak mnie żarty trzymają to czy panowie z californi przyjadą w odwiedziny do warszawy jak żadna lava nie zejdzie w polsce?:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się mnie trochę bawi jak są takie tematy o produktach i co kupić za ile i dlaczego tak drogo, chodzi mi tu o kosmetyki, ja jak zaczynałem i płaciłem ponad albo stówkę za 476s. to miałem wrażenie że chyba głupi jestem, tak samo jak kupiłem zestaw z 3m i app za horrendalną kwotę(w tedy mi się tak wydawało), teraz wiem że kupuje coś czego większości osób nie będzie miało nigdy w rękach (tak samo jak z banknotem 200zł kiedy kasjerka woła szefa żeby się upewnić co to za banknot :-] ) i wali mnie to że auto sąsiada wygląda podobnie choć smaruje go trutlem i twierdzi że to chyba najdroższy wosk jaki można kupić. A co do lavy to jest w przyzwoitej cenie więc dziwie się że jeszcze nikt nią się nie pochwalił w temacie twój arsenał, uważam że każdy powinien sprawdzić na własnej skórze a nie wypytywać co kupić a potem pisać że to syf bo wytrzymał dwa tygodnie a miał rok (nie spotkałem się z takimi produktami bo na nasze warunki klimatyczne raczej takiego nie mam i nie będzie) a jeżeli ktoś coś szuka taniego a dobrego to zapraszam po przysłowiowego trutla na stacje :lol:

 

 

 

 

ps no chyba że evo chce sprawdzić na ile jest opinio twórczy żeby wynegocjować honorarium od sklepów za przychylne recenzje

 

 

Popieram, nabylem Lave gdyż cena nie jest straszna - jako człowiek z "dorobkiem" na forum w postaci czerwonego paska i mikro ilosci postow, postaram się zrobić pare fotek i opisać moje wrażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Popieram, nabylem Lave gdyż cena nie jest straszna - jako człowiek z "dorobkiem" na forum w postaci czerwonego paska i mikro ilosci postow, postaram się zrobić pare fotek i opisać moje wrażenia

 

Też mam swoją LAVĘ ;) ale ja z natury przekorna jestem- stąd "pedalski" CQ na aucie i gówniana LAVA w arsenale :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, skoro nie ty, to może dzinks? :o:song:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

tak tak :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Swoop :P

 

Też mam swoją LAVĘ ;) ale ja z natury przekorna jestem- stąd "pedalski" CQ na aucie i gówniana LAVA w arsenale :mrgreen:

 

Wiola masz wersję limitowaną - z odciskiem palca pewnego wariata :mrgreen: a to daje +10 carnauby więcej :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Wiola masz wersję limitowaną - z odciskiem palca pewnego wariata :mrgreen: a to daje +10 carnauby więcej :D :D

 

damn! to teraz mogę tylko ołtarzyk zrobić i z testów nici :cry::D

 

swoja drogą to ciekawe co w mojej LAVIE Evo zostawi :shock:

 

i kolejny ujemny punkt się wpisał na listę- obiad sama musiałam zjeść :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.