Skocz do zawartości

O jakości i marketingu produktów do detailingu


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

taki temat już był, każdy wpisywał swoje top 5 chyba produktów, akcesoriów...
Raczej nie o to chodzi, może faktycznie uda się znaleźć produkt, który naprawdę nie ma słabych stron...to ja może zapytam:

1. Czy istnieje trwały dressing do opon, które po miesiącu, nawet po 2 tygodniach normalnego użytkowania wyglądałyby tak jak po nałożeniu.

2. Czy istnieje dressing do plastików zewnętrznych, który poradziłby sobie z białymi śladami na plastikach i nadał wygląd jak nowy.

Oczywiście kryteria: ładny zapach, banalna aplikacja, możliwość pracy w zamkniętym pomieszczeniu ,,rozumią się same przez się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne "never ending story" o "biednych" i "bogatych", wyższości TDI nad HDI, Audi nad BMW, Boże Narodzenie vs Wielkanoc etc :lol:

Ciekawe co przyniesie nadchodzący sezon...

Miniony, to rok "Glasura" - teraz w każdym garażu :lol: i Duraglossa, pogrzebanego w bezimiennym kurhanie przez zimę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa ręka mi zaraz odpadnie od klikania w F5 a prawą złapał skurcz od nerwowego ściskania ołówka. Litości bo jeszcze chwila i będę miał zakwaszone mięśnie. Niech ktoś mi napisze jak mam dalej żyć w świecie detailingu! Jak żyć?! :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezimiennym kurhanie przez zimę

Parafrazując to co napisał Paweł, kiedyś już Edyta Górniak i Mietek Szcześniak wiedzieli, że pewne detailingowe kosmetyki nie dają rady i przy pomocy Jacka Cygana popełnili poniższą pieśń :) Dopiero teraz zrozumiałem jej przesłanie i drugie dno, toż to hymn detailera :evil:

 

Przez kurhany spopielałe

Przez chutory w ogniu całe

Snu już nie znam, step odmierzam

By odnaleźć Cię Mój miły...

 

Ja tak jak i podmiot liryczny ..."snu już nie znam, step odmierzam..By odnaleźć Cię..." :kox::evil:

 

Lava spłynęła mi po 3 dniach, jak żyć?

Jakbym czytał kilka ostatnich postów w weekend wieczorem to bym pomyślał, że wszyscy pijani ;) ale to na szczęście "Luźne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.