Skocz do zawartości

BLACKFIRE gdzie w PL


adr_ad

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Mała, aczkolwiek dość istotna uwaga dotycząca produktów marki BLACKFIRE.

 

Na początku 2012 r. producent zmienił min.:

1. Skład recepturowy produktów - optymalizując je zgodnie z oczekiwaniami i sugestiami klientów.

2. Opakowania: teraz butelki są bardziej obłe, a część produktów dostępna jest z atomizerami.

3. Etykiety, nowa etykieta ma z przodu czerwone Ferrari 599 GTB Fiorano HGTE, oraz dokładnie widoczny nowy kod produktu np: BF-300 = sealant Wet Diamond. Nie ma również na froncie napisu POLYCHARGER, taka informacja była wcześniej doklejana, a następnie znajdowała się na etykiecie. Pomimo braku napisu polycharger technologia pozostała.

4. Wprowadzono podajże 12 nowych produktów, niedostępnych wcześniej.

 

"Stare" tzn. dotychczasowe wersje produktów były wypychane z magazynów w listopadzie i grudniu 2011 roku nawet z 50% upustem :shock:. Szkoda, że to nie u nas takie cuda :( kupiło by się małe co nie co.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe opakowania są od niedawna w sprzedaży. A listopad, grudzień to nie było wypychanie starych opakowań tylko zamknięcie firmy (ProperAutoCare) odpowiedzialnej za dystrybucje marki BlackFire i to u nich na stronie moża było znaleźć przecenione produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj trochę poszperałem w internecie i wyczytałem że Blackfire Midnight Sun Carnauba Paste Wax to bliźniaczy produkt z Pinnacle Souveran na tej stronie http://www.autopia.org/forum/car-detail ... e-wax.html , nie wiem czy to dobrze czy źle ale zamówiłem jeden komplet, jeśli będzie troszkę bardziej trwały od souverana będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.