Skocz do zawartości

PolishAngel - Master Sealant


malkolm

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają te osoby, które...

W dupie były i g.... widziały :|

 

jak by tak kupować wszystko co by spróbować to

 

Ja tak robię od 2 lat i jakoś żyję.

myslę że PA długo na rynku nie wytrzyma, chyba że ceny spadną.

 

Dziadek Wolf przyjedzie i osobiście Ci wręczy cały asortyment i dopłaci abyś raczył spróbować :lol:

 

Mam kilka szuwaksów od PA i są rewelacyjne na czele z Master Sealant. Jego cena jest śmiesznie niska biorąc pod uwagę kosmiczną wydajność. Trwałość jest bardzo przyzwoita. Po 1500km w deszczu krople były bardzo ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PA to ceny Z czy SV a jakoś według tego co widzę na forum daleko odbiega

Jak we wszystkich firmach są produkty lepsze i gorsze, mogę się założyć że po carbonie nawet śladu by już nie było, z titanium poleżał podobnie do mastera i wyglądał nie lepiej,

atlantiq który kosztuje horendalne pieniądze też trwalszy nie jest.

Wczoraj myłem auto rodziców, nawet #16 po 4 mies powiedziała już do widzenia.

Po to są QD aby wydłużyć trwałość wosków.

Na dniach trzeba będzie umyć drugie auto testowe .

Sealentowi brakuje tylko jednego, dobrego zapachu, poza tym jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uderz w stół...

ale tak na poważnie, proszę mnie nie odbierać źle, nie miałem nic złego na myśli. Firma może być super. Stwierdziłem tylko fakt, że bardzo mało o niej wiadomo, nawet na stronie oficjalnego dystrybutora jest mało informacji o samej firmie - kiedy, gdzie i po co.

To, że nie poleży 12 miesięcy można było przewidzieć, podejrzewam, że w tym produkcie najważniejszy miał być look i łatwość aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak we wszystkich firmach są produkty lepsze i gorsze, mogę się założyć że po carbonie nawet śladu by już nie było, z titanium poleżał podobnie do mastera i wyglądał nie lepiej,

atlantiq który kosztuje horendalne pieniądze też trwalszy nie jest.

 

W przypadku Zymola czy SV nigdzie nie jest napisane o wytrzymałości wosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupusso, Malkolmowi pewnie chodziło o to, że czym drożej nie znaczy dłużej.

 

Ten sealant wciąż jest i jak na moje oko to radzi sobie całkiem ok, lecz nie tak dobrze jak po pierwszych dniach po aplikacji. Dostał zapewne kwasem solnym, który jak wiadomo jest silnie żrący, a na to nie ma mocarzy. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, 2 łyżeczki popite melisą.

 

na drogach leży kwas solny? hmmmm

 

Mea culpa.

Chodziło mi o "kwas solny" w cudzysłowiu. To co jest sypane na nasze drogi to sól kwasu solnego w połączeniu z wodą otrzymujemy ciekawy roztwór. A o ile mnie pamięć nie myli (a może, bo wiedza z lekcji chemii) to wiele soli w roztworze wodnym zachowuje się jak kwas. :dontknow:

 

 

Ale nie ważne, bo ja nie chemik - nie znam się ;) Cokolwiek to jest i jakikolwiek ma to odczyn to szkodzi każdemu LSP, jak i przyśpiesza procesy korozji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJake, ciekawe, ciekawe. Będę kibicował temu projektowi :good: . W Polsce jest taka zmienność warunków pogodowych, że wszystkie LSP padają szybko. Na wiosne i jesienią leje, lato gorące i mokre, zimy mroźne i też mokre nie ma co się dziwić, że po miesiącu nic już nie kropelkuje jak zaraz po aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJake, I tak Ci nikt nie uwierzy :-] Pojawi się teoria o dokładaniu kolejnych warstw pod osłoną nocy i garażu :D

 

to chyba normalne, że osoba to sprzedająca i próbująca udowodnić, że wytrzyma 12 miesięcy nie jest do tego odpowiednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za kogo wy mnie macie, ale z natury jestem uczciwą osobą nie robiącą nikogo w konia. Jak zdechnie to napiszę, że dał ciała i tyle...

Jacek, teraz to masz kłopot bo jak wytrzyma 12 miesięcy to większość powie: OSZUKANIEC. Jak nie dojedzie tego okresu to będzie, że sprzedajesz "słaby" towar :evil: Błedne koło :P i bądż tu teraz mądry :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.