Skocz do zawartości

Swissvax finest...


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

A mnie się ta teoria bardzo podoba - wreszcie jakaś ciekawa informacja w natłoku miliona powtarzanych ostatnio pytań, w stylu co do srebrnego, jaka kolejność nakładania, itp. które wcale nie wpływają na zdobywanie nowej wiedzy.

Można sobie pójść do umierającego sealanta/wosku na aucie i potestować :evil:

Dawno nie znalazłem niczego nowego, inspirującego na forum do działań przy aucie, dzięki Piotrek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ok, to chyba będzie ostatni update, auto zrobiło równe 4000km , od aplikacji minęło 38 dni.

 

Zdjęcia w kolejnosci : przed , prewash , po , Divine, CR , Insignis , dach

 

isdsc01667.jpg

isdsc01668.jpg

isdsc01669.jpg

isdsc01670.jpg

isdsc01672.jpg

isdsc01674.jpg

isdsc01681.jpg

isdsc01682.jpg

isdsc01683.jpg

isdsc01684.jpg

isdsc01692.jpg

isdsc01689.jpg

 

 

I dwa filmiki :

 

 

 

Insignis pewnie trafi na auto po letniej korekcie, prawdopodobniej w duecie z Divinem na jakimś elemencie. A tymczasem w najbliższym odcinku będe udowadniał czemu nie warto dopłacać do Vintage'a, mając Glasura :-]:evil:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie warto dopłacać do Vintage'a, mając Glasura

 

Bo ten pierwszy bardziej "śmierdzi" goździkiem ;) ale... czekamy na resztę argumentów.

 

Co do wyników to bardzo poprawne. Nie zaskoczyły mnie w żaden sposób. (a szkoda i dobrze zarazem) :dontknow:

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wąchałem dwa różne duże opakowania, plus sampler z Holidaya , i zapachu tam nie stwierdzam, co najwyżej taki czysto woskowy aromacik, jak R222 albo Supernatural. Intensywnie to pachnie Destiny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, zaraz niuchnę to się upewnimy ;)

 

Vintage - pachnie lżej niż Atlantiqe, ale czuc goździki i biszkopta.

Royal - zimny prawie nie ma zapachu. Ale podczas aplikacji można wyczuć aromat niczym ciasteczka do angielskiej herbatki na 5 o'clock

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to ja jutro wystawiam mojego Vintage'a na komisyjne forumowe wąchanie, wnioski opisze ;)

 

Chętnie powącham :lol:

 

 

Szczerze trochę mnie zaskoczyły wyniki, jeszcze tydzień temu było widać bardzo wyraźne różnice - wczoraj prawie żadne :o Może ta glinka coś namieszała? Wierzyć mi się nie chce że przez tydzień woski się tak zrównały (a widziałem na własne oczy...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Największa różnica była na dachu, gdzie Divine radził sobie słabiutko, ale jak widać było na poprzednich updateach łapał brud dużo więcej niż Insignis, więc siłą rzeczy musiał słabiej kropelkować bo miał na sobie więcej syfu który zebrała glinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na chwilę obecną, na chłopski rozum:

Na użytek własny, dla miłośnika dysponującego warunkami, żeby woskować co miesiąc najlepiej wypada Insignis bo:

- najładniej pachnie

- świeży najlepiej kropelkuje i odpycha wodę

- robi to, czemu ma służyć, czyli auto lepiej się prezentuje- w tym wypadku jest mniej brudne.

 

Right?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Na użytek własny, dla miłośnika dysponującego warunkami, żeby woskować co miesiąc najlepiej wypada Insignis bo:

- najładniej pachnie

- świeży najlepiej kropelkuje i odpycha wodę

- robi to, czemu ma służyć, czyli auto lepiej się prezentuje- w tym wypadku jest mniej brudne.

 

- bo tylko na niego mnie stać :D:P:P

 

 

Ale tak, ja jestem jak najbardziej zaskoczony Insignisem in plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.