Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

siwyjac, hehe, raczej ;)

 

Wiem że dyskusja ostatnio o rejestratorach, ale znajomy prosił mnie żeby zapytać o tą kamerkę bo chce ją kupić, ja nie mam pojęcia czy to jest jakiś szmelc czy do czegoś się nadaje ;)

 

Może ktoś podpowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planowałem zakupu kamerki, ale za taki hajs to chyba wezmę :mrgreen:

 

 

EDIT

 

wziąłem G1WH, jak przyjdzie to coś tam napiszę :)

 

 

Kamerka dzisiaj przyjechała, działa, wykonanie spoko :good::good: jutro może podjadę po kartę pamięci to coś się ponagrywa ;)

 

dawaj znac ja na swoja caly czas czekam , na dniach powinna byc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie przyszlo w koncu g1w od chinczykow, byly juz pierwsze testy w nocy, tyle co karte pamieci zakupilem i wlozylem, teraz pora na jakies nagrania w ciagu dnia i zabawy ewntualne z ustawieniami :) Tak wiec filmik do paru dni postaram sie jakis wrzucic, tak czy siak , cos czuje ze jak za 52 dolary to bede bardziej niz bardzo zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Tak z ciekawości zapytam, bo szukam kamerki do swojego "autka", tylko ze to "autko" to autobus. I czy każda kamerka będzie się nadawać, tj czy będzie obejmować dość duże pole do nagrywania przed "maską" autobusu, czy trzeba specjalnych kamerek?

Moje opcje to Lark FreeCam lub Mio Mivue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od dłuższego czasu chciałem kamerkę bo debili na drogach pod dostatkiem, ale niestety jakość nagrania musi pozwolić na spokojne odczytywanie tablic, a do tej pory tylko w kamerach 500+ tak było. Na szczęście chinole nie próżnują;)

Właśnie szukam sensownej kamery, i w ludzkim budżecie (200) to ta poniższa chyba miażdży jakością i opcjami wszystko inne:

http://www.foxoffer.com/g1wgs108-full-h ... p-486.html

 

Tutaj porządna recenzja i filmiki dzień /noc:

http://dashboardcamerareviews.com/g1w-gs108/

 

Noc:

Dzień:

 

 

Tylko trzeba uważać na podróbki (są z gorszym aparatem i chipem- niska jakość nagrania), dlatego kupuję na polecanej w drugim linku stronie. Ma super jakość oraz czujnik, czyli po jakiejkolwiek kolizji lub jeśli ręką klepniemy kamerkę to bieżący obraz "zabezpieczy" przed nadpisaniem.

Poszło zamówienie na kamerke plus karta 32gb, całosc 230pln :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie wczoraj kupiłem Go Pro Hero 3+ silver . I chce używać jej do offroadu i jazda ścigaczem i gokardy i takie sprawy tam . W jakiej rozdzielczości polecacie mi nagrywać i ile FPS ? Chce po urlopie skręcić jakiś fajny film który wrzucę na vimeo albo youtube . I jeszcze jedno pytanko czy dobry do montażu będzie GoPro studio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za pomoc ;D No na pewno nie chce zmontować filmiku jak 95% użytkowników go pro że po prostu wrzucają cały materiał . Chce zrobić coś ciekawego co przekłuje uwagę a nie będzie monotonne i nudne . Wiec o slowmotion też będę myślał . Wybiorę się na to forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do G1W to uzywam od okolo miesiaca , kupiona za 52 dolary i coz moge powiedziec :)? - no ze polecam :)

 

CHwile tylko mialem jakis problem, ze uszkadzalo filmik, albo jakby pzestawalo nagrywac, ale po konsultacji ze sprzedawca z abay`a i zastosowaniu sie do jego wskazowek ( formatowanie itd przywracanie do ustawien fabrycznych ) wyglada , ze od 2 tyg problem sie nie pojawia. Jakosc obrazu, ba nawet dzwieku jest na bardzo wysokim poziomie jak za sprzet za ta kase, takze polecam ze swojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do G1W to uzywam od okolo miesiaca

 

skoro tak, to już miesiąc temu mogłeś wrzucić filmiki pokazowe :acute:

 

 

Interesuje mnie tylko przypadek G1W

 

Moim zdaniem wszystko zależy gdzie podepniesz. Jak pod zapalniczkę rozgałęziacz razem z CB to może generować, a jak oddzielnie do aku czy skrzynki to nic nie powinno się dziać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia jak jest z zagluszeniami bo nie posiadam/ uzywam CB ; /

 

Ladowanie wyglada w ten sposob , ze podlaczasz poprostu dlugim na okolo 2-2,5 metra kablem do gniazda zapalniczki a z drugiej strny to mini-usb ( czy jak sie to zwie ) wtykasz w kamerke. Oczywiscie dyndający kabel przed oczami nie jest niczym fajnym wiec ja puscilem go sobie prawym slupkiem a potem podsufitka, teraz mam plan tylko zrobic drugie gniazdo zapalniczki w schowku i tym sposobem bede mial wszystko ukryte + wolne gniazdo z przodu w konsoli , a nie jak do tej pory caly czas zajete.

 

Kamera startuje w momencie przekrecenia kluczykow w stacyjce, a wylacza sie 5 sec po zgaszeniu auta/ wyjeciu kluczykow. Pliki dzieli na 5/10/15 min , starsze nadpisuje ( standard ) Trzeba dokupic karte micro SD , ale wystarcza spokojnie taka 16/32 GB , ja mam ADATA 10class 16 GB ,

 

Nagrywa w 1080 P 30 klatek

720 P 60 klatek

720 P 30 klatek.

 

itd . Czujnik przeciazeniowy / uderzeniowy np podczas wypadku przydatne ( zapisze plik i nie usunie ) . Do tego jakis tam czujnik ruchu, ktory mozna ustawic itd. Ogolnie pozytywny sprzet w tych pieniadzach. Jak ktos by bral z ebaya`a to sprawdzonym i polecanym sprzedawca, ktory to w tysiacach juz sprzedaje jest estore9000 ( cos takiego przez google mozna szukac )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie pamietam juz, bo po pewnym czasie przelaczylem na 720 P 30 klatek bo stwierdzilem , ze jest to az za nadto wystarczajace a i filmu wiecej wejdzie. Strzelam z pamieci ze bylo to minimum 1 godz 50 min w maksymalnej rozdzielczosci, albo 2 godz 20 min ( takie cos mi sie obija )

 

Jak wytargam ja w weekend do domu i podlacze do kompa to cos wrzuce moze :) , ale ogolnie jakosc jest identyczna jak na filmikach z youtube, a mozliwe, ze nawet i lepsza bo youtube troche "uposledza" wgrywane filmiki co nie jest tajemnica :)

 

Takze naprawde to co czlowiek ogladaw recenzjach na youtube to mozna w to wierzyc, bo nie sa to podkrecane ani obrabiane filmy - tak jest w rzeczywistosci . Wazne zeby tylko kupic od sprawdzonego sprzedawcy bo mimo , ze to niby "chinczyki" to i tak je podrabiaja i komponenty sa inne w srodku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.