Skocz do zawartości

Zlot ogólnopolski Kosmetyki Aut - co myślicie na ten temat?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Łódź pasuje :) Generalnie fajny pomysł z tym zlotem. Na innych forach istnieje coś takiego jak klubowicz lub inny status. Np trzeba mieć 100 postów i opłaca się składkę. Byłoby na funkcjonowanie forum jak i na częściowe pokrycie właśnie takich imprez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w formie ,,festynu" typu jak impreza cult style na płycie lotniska... Jest na co popatrzeć, partnerzy mogliby rozstawić stoiska z kosmetykami, do tego 1/4, kiełbaski grill wieczorem party... Spać można tak jak to na cult style było w namiotach obok swoich rumaków. Oczywiście impreza dla wszystkich aby każdy zielony wpadł i zobaczył jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to miałby być zlot weekendowy, to myślę że w dniu środkowym czyli w sobotę dobrze byłoby żeby odbył się jakiś główny event w sensownej równie bliskiej noclegowi lokalizacji (a więc nie pod drzewem obok domku, to tylko dla hardcore'owców) - to by mogło być np, lub między innymi ;) szkolenia / pokazy / konkursy / testy, ogólnie coś w ramach w sumie całkiem szerokiej kategorii tematycznej tegoż forum :oops: mógłby być też spontan i lecimy co kto ma i w co chce się bawić, pod warunkiem istnienia dachu i wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym miejscem są Borki. PIKUR co roku organizuje tam zlot ogólnopolski i powiem Wam, że "trochę" ich się zjeżdża. Jest wielki parking, fajny ośrodek z domkami, chyba jezioro jeśli dobrze pamiętam.

 

Jeśli miałoby coś z tego wyjść to trzeba powoli działać bo niby czasu dużo ale tak naprawdę mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge się wypowiedzieć jako uczestnik takich zlotów. Byłem do tej pory na dwóch. Pierwszy Zakopane (800km w dwie strony), drugi Karpacz (150km w dwie strony). Obie trzydniowe i jedne z lepszych imprez na jakich byłem. Mało się rozmawia na tematy forumowe (wiadomo, że nie da się ich uniknąć) i po prostu poznaje się wspaniałych ludzi, których wcześniej "znało" sie tylko z nicku i avatara :) Najlepiej jest wynająć cały ośrodek... można wtedy ponegocjować z cenami i nie ma problemu, że nagle o 2 w nocy ktoś będzie śpiewał "100 lat 100 lat". Najważniesze wybrać dobre miejsce aby było gdzie połazić i nawet coś pozwiedzać w dzień bo integracja zazwyczaj jest wieczorem.

W pierwszy dzień kolacja zapoznawcza a w drugi zawsze był grill z prawdziwego zdarzenia.

I na koniec... łatwo wszystko powiedzieć, ale bez organizatora nic nie wyjdzie.

:good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł! Co prawda dopiero raczkuje w temacie auto-detaillingu, ale jestem absolutnie zwolennikiem takiego pomysłu. Bardzo chętnie pomogę w organizacji :)

 

Fajnie byłoby gdyby np. jakąś sporą halę wynająć :P

 

A w kwestii gdzie i jak, to jak najbardziej jestem za zlotem weekendowym.

 

Powstaje pytanie tak naprawdę jak mógłby wyglądać taki zlot, i na co miałby być nastawiony, bo pogodzić ładne widoki, wodę, dużo miejsca a najlepiej jakaś hala ew wiata plus jeszcze tor będzie ciężko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dla osób "kupujących 476 na czterech" koszt takiego wyjazdu nie powinien byc problemem

 

Borek nie chcialem nikogo obrazic, ani wprowadzic podzialu biedni/bogaci. Peace.

Rozchodzi mi się o to, że taki event trzeba zorganizowac. Jesli ma trwać piatek wieczor - niedziela poludnie, tak, aby każdy mógł dojechać/wrócić do domu, to trzeba to jakoś zorganizować. No bo co robić? Chlać dwa dni? W sumie do ogarnięcia :kox::-] ale nie o to chodzi. Może jakieś quady, paint ball, korekta jakiegoś trupa, na zasadzie "gang bang" :D:mrgreen: ? robienie "ćwiartki" na jakimś torze IMO zupelnie bez sensu - to nie racingforum...ide o zakład - serio, stawiam sampler "fajnego" Zymola - że jak dojdzie do konkretów, to bedzie max 50 konkretnych, zdecydownych osób.

Userów mamy 6300+...

 

Żeby nie było bicia piany i pustej gadki to deklaruję akces już teraz, i ufunduję - powiedzmy 4-pak browaru, dla każdego uczestnika, jak przyjdzie do konkretów.

W kwestiach logistycznych, to służę busem i chętnie pomogę/zasponsoruję w organizacji Ogólnopolskiego Zlotu.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

To ja bede podawal fibry tym ktory beda je podawac grubemu :P Albo jeszcze jeden stopien dalej, za krotki w uszach jestem :)

 

Ja na pewno jak zlot dojdzie do skutku to doloze wszelki staran by dotrzec, niezaleznie od lokacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś zainteresuje www.borki.pl , ostatnimi czasy zmienił się wlaściciel ale dla grupy na pewna dadzą jakieś upusty. Duży parking na kilkaset aut to ich największa zaleta. Gdyby ktoś nie wiedział gdzie to : Swolszewice Małe pod Tomaszowem Mazowieckim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.