Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

używać jej ostrzej (butelki)

 

Ja używam z namaszczeniem, gracją i finezją :kox:

:D Z namaszczeniem i finezją przy użyciu kadzidełek to się używa Crystal Rocka, żeby Paweł Dalton był połechtany :mrgreen: Na poczatku też butelczynę z Tyrem trzymalem prawie w takim odosobnieniu ja kilogramowy odważnik w Sevres. Póxniej pomimo mojej pieczołowitości wyskoczył psiukacz a poźniej jak potrąciłem butelkę nogą atomizer rozpadł się w drobny mak. Tak samo mialem z plastic washem zymola, czy jak to się tam nazywa. Odkręciłem, żeby powąchać jak pachnie, zakręcając (normalnie, bez żadnego siłowania) ukręciałem psiukacz. Wiem, że nie kupuje się czegoś dla wyglądu ale w cenie prawie 200 zł za czernidełko do opon wymaga się jednak trochę lepszej jakości wykonania opakowania.

 

Tak jak maq napisał zapach Pneua jest ładniejszy ale oba pachną świetnie jeżeli chodzi o czernidła. Więc wybieramy między ładnym a pięknym. Wydajność tak jak również maq napisał jest lepsza po stronie Tyre'a. Zupełnie inaczej oba produkty wchłaniają się w gumę. Pneu się osadza i potrzebuje dłuższej chwili, żeby wchłonąć się w gumę, czego przy Tyre nie ma. Wygląd (różnice symboliczne). Cena: tyre niestety sromotnie przegrywa z Pneuem ale jest wydajniejszy. Do tej dwójki dołożyłbym jeszcze jako równouprawnionego gracza, który nie musi się niczego wstydzić Polishangel Angel Honey. Duża wydajnosć, zapach, specyficzny bo pachnie Bengajem więc jak ktoś lubi grać w piłkę i zna klimaty szatni piłkarskich przesiąkniętych bengajem będzie się czuł jak u siebie. :mrgreen:

 

Podsumowując, jak kogos nie boli wydanie ponad 100 zł na czernidło do gumy zapraszam czym prędzej do działu giełda bo Tyre to towar mocno deficytowy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofibra to gratis ale to chyba będzie coś takiego...

Dzięki :good:

W sumie pomyślałem że przydało by mi się coś takiego budżetowego... Czasem szkoda fajną fibrę do jakiś degradujących ją czynności wykorzystywać... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.