Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Bono, jest sens pakowac hajs w te druty? Ani toto wygodne, ani praktyczne, twarde, dogiac do pozycji tego nie idzie...

 

Samemu nie zrobi, bo nie wytrzymują nawet blachy drzwi.

 

na wygodę jest sposób , nakładki na rączke z byle czego robisz :)

 

A co do pozycji, jest łańcuch, są haki, a w razie czego trzeba będzie do cyrku skoczyc na

 

praktyke ;)

 

Coś za coś, łapa za duża żeby np. pod podsufitkę wepchac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Adm, jestem noga z relacji, ale postaram się coś sensownego sklecić.

Najpierw chcę tego użyć na przedni grill, a potem, jak bozia (i znajomy znajdzie czas) da to po korekcie chcę autko porządnie zabezpieczyć. Oby się wszystko udało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, 15" wysokość 60 z mega ilością rowków zrobiłem jedną kropelką. Rozprowadza się jak woda. Do tego wygląd - idealnie czarna opona z bardzo delikatną satyną - perfekcja. Jeszcze nie testowałem wytrzymałości, jak będzie to tydzień - to jestem w niebie. Mogę go nakładać co 5 minut :mrgreen: Jak przestanie lać to porobię jakieś foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszczędziłbym sobie tylu nerwów.

Oszczędzisz sobie nerwów na przyszłość jak wymienisz szybciutko atomizer w butelczynie z Tyrem. Na początku wypadnie ci "psiukacz" bo sprężynka jest ustawiona w trybie zabawki a'la "wyskakujacy pajacyk z pudełeczka" a jak już zaczniesz używać jej ostrzej (butelki) to za którymś razem jak upadnie, atomizer rozpada się w drobny mak i drogocenny płyn ku naszemu wq*&wieniu ulatuje w niebyt.

 

Co do samego Z. Tyre dla mnie również bomba :good: (pomijając kwestię ceny :mrgreen: ) efekt i wydajność masakryczna. Mogliby popracować na opakowaniem. SV wyglada solidniej a atomizer w Pneua jest w porównaniu do tego Zymolowego jak z żeliwa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używać jej ostrzej (butelki)

 

Ja używam z namaszczeniem, gracją i finezją :kox:

 

lukwawa, a same srodki jak bys ocenil?

 

To ja też odpowiem - jeśli chodzi o porównanie Pneu z Tyre. Pneu ma lepszy zapach, mniejszą wydajność, mi pozostawał dziwne "łaty" tak jakby się w niektórych miejscach gorzej przyjął. Na plus oczywiście atomizer i cena. :P

 

Zaraz wywalę tego Pneu i wezmę atomizer do Tyre. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Zaraz wywalę tego Pneu i wezmę atomizer do Tyre. :kox:

 

Zamiast wywalać, mam lepszy pomysł ;)

 

Jeżeli jest tego niedużo, może byś mi podesłał, chętnie bym przetestował ;)

 

Może być bez atomizera, oczywiście nie za free:)

 

Miałem kupować Pneu, geno namieszał mi z Endurancem, a teraz Ty z Z Tyre... :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.