Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Szczególnie jak ktoś odkopie wypowiedź Cleaner Freak'a na jego temat :-]
Hmm, ciężko mi neutralnie podejść do tego tematu, gdyż tak ja już nieraz pisałem, Swissvax Concorso zawsze był moim ulubionym woskiem... ...Odkryjesz radość woskowania na nowo :roll:

 

to co napisał Cleaner Freak na pewno miało wpływ na moją decyzje jak i inne wypowiedzi:

dobry kolega CR :song::good:
Concorso... to jest ta półka gdzie człowiekowi już więcej nic nie potrzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

moim zadaniem bardzo zbieżna:

 

....Na stacji benzynowej patrzę jak ludzie pakują ropę do swoich umorusanych samochodów a ich wzrok wyraża swego rodzaju podziw, a może zazdrość łechtając moje ego jako właściciela....

 

... Concorso to pończochy, Tak naprawdę to one rozbudzają pożądanie, mają w sobie to coś. Concorso ma w sobie to coś...

 

dla mnie to ostatnia lotna premia przed CR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikator Autoglyma jest bardzo ciekawy, wkonany ze specyficznej gąbki, fabrycznie jest przygotowany do pracy czyli lekko wilgotny. Dzięki temu jest delikatny, plusem jest też kanciasty kształt, co sprawdza się np. gdy woskujemy pod listwami itp. Aha - wbrew obawom okazało się wilgoć w niczemu nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mar3 napisz w odpowiednim wątku jak tam lare się sprawuje ;)

w którym konkretnie?

 

ps. już połowę samochodu obleciałem :mrgreen:

 

Może tutaj http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?p=233680#233680

Sam przymierzam się do polerki i każdy dodatkowy filmik itp daje więcej światła przy wyborze :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ostatnich zakupów

 

CG teraz daje takie atomizery?

 

nie, atomizer był z PB QD+ :)

 

ale, że akurat miałem końcówkę tego QD+ w domu to przełożyłem atomizer do CG bo przy nim akurat nie było ... świetny ten atomizer :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.