Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moje ostatnie zakupy :)

Pianownica PA od PPUH WERA, zrobiła mega wrażenie po pierwszym użyciu

 

dsc08803z.jpg

 

Ssawka do odkurzacza na sucho 30cm, Przydatna między fotelem a tunelem środkowym :)

 

dsc08811n.jpg

 

No i w końcu się doczekałem :D Miało byc coś innego ale się zdecydowałem na to

 

dsc08917e.jpg

 

dsc08919o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, mam i taka ale szczerze ci odradzam. Nie wiem czy to moja się taka trafiła czy wszystkie takie są ale nie można jej dobrze na rurę nałożyc, wysuwa się jak mocniej sie naciśnie i jest bardzo duża i nie poręczna jak dla mnie. To jest moje zdanie ;) I w ogóle ten plastik co jest z niego zrobiona to taki cieniutki jest aż prawie prześwituje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmakira, :good: daj znać jak potestujesz, wrażenia, achy i ochy bo coś mi się zdaje, że Concorso będzie następnym po Zymolowym Glasurze woskiem, który trafi pod wszystkie detailingowe strzechy jako must have 8-):evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concorso będzie następnym po Zymolowym Glasurze woskiemktóry trafi pod wszystkie detailingowe strzechy jako must have
Szczególnie jak ktoś odkopie wypowiedź Cleaner Freak'a na jego temat :-]
Hmm, ciężko mi neutralnie podejść do tego tematu, gdyż tak ja już nieraz pisałem, Swissvax Concorso zawsze był moim ulubionym woskiem, mimo iż mam prawie wszystkie inne (również o wiele droższe) woski.

 

Dla mnie sam zapach już tak dużo daje :roll:

Aplikacja super łatwa, no i ten blask ( :roll: nawet jeżeli są to te przysłowiowe 2 ostatnie procent :good: )

 

W porównaniu do Shield i Titanium: w zależności od pogody, bardzo podobna wytrzymałość.

Im więcej deszczu, tym bardziej wytrzymałość przesówa się w kierunku Shield i Titanium.

Połysk i głębia koloru: Concorso zdecydowanie daje lepsze wyniki :good:

 

 

I jeszcze coś ( bynajmniej dla mnie bardzo ważne): Concorso wspaniale nakłada się rękoma :!:

Maru 123 napisał/a:

dotychczas pracowałem na woskach megsa potem dodo juice obecnie Coli 915, SV shield i zymol titanium... i tak się zastanawiam czy by nie zakupić SV concorso....

 

 

Odkryjesz radość woskowania na nowo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.