Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pavlik, To te niebieskie co kiedys kiedyś byly w przedsprzedazy w dobrej cenie a ja glupi nie wziąłem a jak już się zdecydowałem to ich nie było?

 

Jak JAKE mówił, brać bo super to... Pan nie słuchał. :P

 

 

Pavlik, Te co Ty masz to inna para SUPER KALOSZY ;) Od ponad kilku miesięcy nie mogę dogadać się z producentem, bo minimalna ilość zamówienia to 10 000 sztuk. Tylko on to robi i nikt więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minimalna ilość zamówienia to 10 000 sztuk.

:mrgreen: Jacek, weź je, będziesz mógł jako gratisy dorzucać :evil:

 

A tak poważnie to minimalna ilość zamówienia ustawiona na chorym poziomie, nawet biorąc pod uwagę fakt, że to towar niepsujący się i nie tracący swoich własciwości z upływem czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, weź je, będziesz mógł jako gratisy dorzucać

 

Gdyby cena fibry była jedno cyferkowa to można byłoby pomyśleć, ale tak... jak cenę już cyferką nazwać nie można... Baaa... liczba ta to wcale nie jedynką, ani z dwójką się zaczyna - tutaj mówimy o złotówkach. Zakup "szmat" za 80 000$ (nie licząc kosztów transportu i opłat celnych, magazynowania) chcąc się przysłużyć detailingowemu społeczeństwu, w którym 80% jedzie auto Jankiem no to... :song:

 

Patrząc na rodzaj działalności tej firmy to i tak 10 000 sztuk to bardzo kulturalne minimum. :mrgreen: Zapasu byłoby na 10 lat. :D

 

Ale pracuje nad tym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.