Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

embargo, sami twardziele. Na razie 4nano nie ma nic typowego na wykończenie.

 

Nie ma bo nie potrzebuje ;) W razie potrzeby UGFC spokojnie wykancza na pomaranczowym tnacym ;)

 

W niedalekiej przyszlosci pojawi sie jeszcze zolty i byc moze czarny (choc tu otwarte pory sa malo przydatne a cena niestety wyzsza), bardzo przyjamna welna i wysokiej jakosci BP, w sumie to powinny dojsc razem z fibrami :)

 

Arku, nie dostales ode mnie padow pomaranczowych 150mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img3689x.jpg

 

mały czarny pad to tez urban i to karbowany :-]

uprzedzam pytanie o tester: Autobrite Clear Vue

 

ciekawostka: na odwrocie pudełek urbana jest instrukcja jak korzystać z padów m.in. przed nałożeniem pasty należy zwilżyć pad spryskiwaczem (pewnie chodzi o wodę, a jak kto woli qd) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na grubo nie wrzucalem ostatnio wiec najwyzszy czas :-]

 

Zamowienie ma ciekawa historie ale to juz sobie chyba daruje.

 

Kilka zdjec jest zrobiona specjalnie pod Norkow bo na fjordach zaczely sie dziac bardzo nieciekawe sprawy zwiazane z detailigiem oraz prowadzeniem forum + biznesu z kosmetykow. Ale to nie temat na tutaj i teraz.

 

A wiec post z rodzaju do 200(0)PLN itp. Norwegia sie zbroi i takie tam. Sezon sie juz dawno zaczal u nas wiec zabraknac produktow nie moze ;)

A jak juz kupowac to porzadnie bo i gratisy sie znajda. :evil:

 

Ostatnia paczka ze SV jest po przejsciach bo po 1 zostala dostarczona daleko od mojej dziupli 2 do pracy, 3 ze musialem scigac kuriera bo nie mogl mnie znalesc i chcial juz sie poddac i spadac do domu bo byla 16:05.

Ale sie udalo, come to daddy :lol:

 

 

782b0b020eb76198.jpg

 

Tak jakby byly pytania co i dlaczego i jak. Wystarczy przeczytac :mrgreen:

 

120498c04b0f3edd.jpg

 

 

Norwegia uczy roznych madrych i glupich spraw. Jedno co u nich lubie to wspieranie wlasnych produktow oraz ochrona ich produkcji. A ze ja Polak to wspomagam RP.

:lol:

 

98f9bcfc2e856219.jpg

 

GRATISY! :-]

 

f749c988eb462ccc.jpg

 

Najlepsze na swiecie butelki jednorazowe! ;)

 

 

2eaabc63d2317a99.jpg

 

 

Takie tam inne.

 

 

fdc3a9f44590575c.jpg

 

 

Nareszcie moje!

 

c9a27b795866d762.jpg

 

 

Reczna robota w ciasnych i niewygodnych miejscach juz nigdy nie bedzie nudna!

 

 

318936d9ef896c5d.jpg

 

Wiecej:)

 

 

3b64d816ffbd8a22.jpg

 

d56b793c706f0c13.jpg

 

 

Tak zeby naaaapewno nie zabraklo w tym sezonie :o

 

 

6e3089dcf753ba4e.jpg

 

Pady wiadomo ze sie zuzywaja wiec trzeba takze miec dobry zapas. Szczegolnie ze norweski importer Scholla i ja juz sie "nie lubimy"..

 

f621ab2330dfd5e7.jpg

 

To zdjecia szczegolnie dla Norkow.

Pakazuje to ze mozna paczke i produkty zapakowac odpowiednio i wytrzymuje to transport, dziwne historie po drodze, przeladunek itp.

:good::good:

 

7a723b75b28f6016.jpg

 

No niesamowite. Nawet w srodku mozna wszystko porzadnie zapakowac. LUBIC TO! 8-)

 

4d51efb965c0204d.jpg

 

Jutro wielki test Prickborta i mozliwego mojego nowego idola. Ale to sie jeszcze zobaczy. Pacjent jest, pogoda i sily tez. Czas, jak narazie mozliwe, ze tez bedzie :song:

 

31bd7108b3bff55b.jpg

 

Takie tam ;)

 

bf34d668af4b7f6a.jpg

 

Sciereczki do testow :)

 

1ce17d2b8eaf0078.jpg

 

Kilka butelek ktore wyrwalem na promocji juz w Norwegii. Jak na Norwegie to taaaanioocha bo cale 4zl. Zakretka i uszczelka nawet byla w cenie. CUD!

:-]

Mieszcza 500ml. ;)

 

90fc9b0e53dc5767.jpg

 

To juz koniec po malu, bo pewnie paluszek boli...

 

e4ed8ace8f4ccf6f.jpg

 

1854360236dd9297.jpg

 

 

Testuje po trochu rozne plyny do szyb. Uzywam moze 2 razy w roku ale dobrze wiedziec ze gdyby co, raczka niechcacy wpadla na zla manetke to ze niewidzialna wycieraczka to przezyje jak i LSP wokol auta.

No bo bez plynu jezdzic to troche lipa. Zarowka padnie na wyswietlaczu :lol:

 

601569b29c762caa.jpg

 

No i nowy super kubek na kawe do pracy :good:

 

ce717c1533cb7026.jpg

 

 

Dziekuje bardzo moim ulubionym sklepom za handel. Jak zwykle ze mna troche przejsc ale damy rade!

Teraz spadam na remanent bo sam juz nie wiem co doszlo a co zamowilem :dontknow:

 

Happy detailing!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.