Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy kupują te gąbeczki na patyczkach od ValetPro, a ja stwierdzam, że są one jednorazowego użytku. Dziś czyściłem i nakładałem 303 AP na przedni grill (fordowski plaster miodu :zly::wallbash: ) i jeden patyczek już do wyrzucenia. :/

 

Ja mam podobne z Empiku i już kilka aplikacji przetrwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

siwy49, mam prośbę o jakąś opinię jak już stestujesz to PA Morelle ReifenGel. :)

Jeszcze nie stosowałem - dzisiaj go dostałem. Ponieważ jestem zawalony pracą to dopiero cokolwiek przy samochodzie będę robił po 1maja.

Nawet nie mam czasu przeczytać instrukcji i opisu. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugiej połowie maja. :)

 

...ale jakbyś miał kłopot z rozsupłaniem tych wszystkich woreczków, i z pootwieraniem drewnianych skrzynek, to dawaj cynk - WWL Team zorganizuje wyprawę "ratunkową" w trybie "emergency" :-]:kox:

 

p.s. "gościniec" przywieziemy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ale jakbyś miał kłopot z rozsupłaniem tych wszystkich woreczków, i z pootwieraniem drewnianych skrzynek, to dawaj cynk - WWL Team zorganizuje wyprawę "ratunkową" w trybie "emergency" :-]:kox:

 

p.s. "gościniec" przywieziemy :-]

 

Z tym że w tym czasie będę na Mazurach, jeżeli pasuje to zapraszam.

PS.

Noclegów nie zapewniam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adii, wiadomo, trzeba mieć parę do roboty przy aucie :D

Tylko nie pij tego tyle bo sobie zdrowie rozwalisz :)

 

P.S.

Mam identyczny przedłużacz/zwijacz kabla.

Już mnie dobija bo przy każdym zwijaniu czesto zdarza się ze kabel przeskoczy obok bębna i robi się bałagan :/

 

Co Panowie polecacie na dobra pompę :mrgreen:

Ostatnio kupiłem PowerLoading i nawet mnie nie tknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawne, podwójne espresso z cukrem, nie ma nic lepszego. Ewentualnie jeśli chcesz chemię, to najmocniejsza rzecz jaką w życiu piłem to BSN Endorush - po całej butelce (normalnie pije się 1/4 jednorazowo, ponieważ 118ml dostarcza 2000% dziennego zapotrzebowania na witaminę B12) chodziłem "nafukany" 24 godziny, egzamin zaliczyłem na 95% ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Mam identyczny przedłużacz/zwijacz kabla.

Już mnie dobija bo przy każdym zwijaniu czesto zdarza się ze kabel przeskoczy obok bębna i robi się bałagan :/

 

Mnie krew od tego zalewa :lol: ale tani nie był więc jeszcze go poużywam

 

A od red bulli można się uzależnić :) ja korzystam tylko przy większej robocie lub ciężkim dniu... więc zapas na ponad rok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.