Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

to teraz musisz zacząć tego arsenału używać bo widzę wszystko nuuufka :-] powiem tak po kilku latach żona mi juz nie ufa nie da się jej wmówić że wosk z tym białym krzyżykiem (jak to nazywa) kupiłem na shellu i musi stać w lodówce, tym bardziej że kosztował 15,99 bo była promocja. Rodzina ze Stanów już się przyzwyczaiła że zamiast ciuchów czy sprzętu ma jakies słoiki wysyłać z jakimiś durnymi certyfikatami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh najlepsza to ta wystawka od Auto Finesse kupił bym wszystko tylko po to aby stało i cieszyło oko :P

tukolarz mam pytanko te pokrywy na wiadra z Lerja to właśnie w Leroju kupowałeś bo jak kupowałem swoje ostatnio to mi powiedzieli ze te wiadra nie mają pokrywek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek, te pokrywki to w moim liroy-u były obok wiader (dodatkowo coś ponad 1 zeta).

 

[ Dodano: 17 Styczeń 2012, 13:54 ]

Arek_, tak naprawdę to niektóre rzeczy kupiłem po raz drugi, bo je już wykorzystałem... Niektóre są tak wydajne, że w zimie ciężko wszystko wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.