Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mój arsenał dziś rozszerzył się o upragnionego zawodnika o imieniu Pete :good:

 

Teraz już rozumiem dlaczego jest kolekcjonerski :D

 

W Polsce niedostępny :dontknow::dontknow:

 

 

blaszczu zdaj relację - myślę że się nie zawiedziesz ;)

 

No po opiniach wyczytanych na forum zapowiada się obiecująco ;) Położę go po korekcie lakieru i wtedy będą testy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ na co zwrócić uwagę przy nakładaniu Owatrol Polytrol ponieważ instrukcja jest po francusku. :dontknow:

Najwazniejsze to ze on sie leje..... Wiec delikatnie, spokojnie im mniej tym lepiej.

Jak sie uleje na lakier to IPA odrazu i zmyc wszystko dokladnie.

Dac mu dobrze przeschnac, im dluzej tym lepiej.

Wiecej niz 2 warstwy to strata czasu.

Pisalem juz ze nakladanie do najwygodniejszych nie nalezy.. Ale czego sie nie robi dla efektow i zywotnosci :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy49, kiedy możemy się spodziewać jakiejś relacji z Tobą i Twoimi kosmetykami w roli głównej? :)

W drugiej połowie maja. :)

 

[ Dodano: 13 Kwiecień 2012, 17:01 ]

widzę że uprawiając ten sport można sie alkoholizmu nabawić :D. Siwy49 ma już pierwsze oznaki :D

Nadrabiam stracony czas. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy kupują te gąbeczki na patyczkach od ValetPro, a ja stwierdzam, że są one jednorazowego użytku. Dziś czyściłem i nakładałem 303 AP na przedni grill (fordowski plaster miodu :zly::wallbash: ) i jeden patyczek już do wyrzucenia. :/

 

siwy49, mam prośbę o jakąś opinię jak już stestujesz to PA Morelle ReifenGel. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.