Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Działa dział. Niedawno to stosowałem przy okazji innych robótek. Przetrałem gumy APC po czy sciereczkami 303 pióra. Odczekałem chwilkę i wytarłem mf. Efekt jest taki że pomimo żółtego koloru zużycia piór, nie zostawiają smug, wycierają precyzyjniej, jest efekt zbliżony do nowych wycieraczek. Niestety pewnie nie na długo ale za tą kasę raz można :).

 

Ja polecam bo produkt sprawdzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pewnie nie na długo ale za tą kasę raz można

 

coś w tym stylu, ale lepiej jednak "dołożyć" do nowych... ;) mam, sprawdzałem...

 

Dokladnie. 303 to produkt na krótki czas... ale sprawdzony.

 

wymiana to wymiana, tego nic nie zastąpi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, opisz jak możesz jak się będą spisywały te ściereczki do piór wycieraczek od 303, jestem bardzo ciekawy czy to w ogóle działa.

 

Ostatnio z ciekawości użyłem zamiast tego do tylnej wycieraczki psikanego 303 AP z tym ,że po uprzednim wymyciu APC i efekt taki sam.

Działać działają te ściereczki ale bardziej jako taka ostatnia deska ratunku i to nie na długo. Być może używane regularnie wydłużają żywot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 303 do wycieraczek nadaje się przede wszystkim zimą - lód się nie trzyma gumy i przez to lepiej ścierają, no i latem w upalne słońce - całkiem nieźle zapobiega destrukcji piór przez UV.

 

"Martwych" wycieraczek toto nie wyratuje, ale jako regularny treatment fajnie zmiękcza pióra, powoduję że pracują ciszej i równiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest, masz porównanie do DG #681 tego PlastX'a? Bo ja mam 681 i albo średnio to jedna działa, albo ja źle stosuję, choć czytałem i się uczyłem i wg opisu powinno być OK, a jest .... średnio.

Nic nie powiem. PlastX to pierwszy tego typu środek jaki posiadam i jeszcze go nie testowałem. Przed chwilą mi paczka w ogóle dotarła, czekam na pogodę co się za auto zabiorę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy smarowanie Majeste? ;)
nie wytrzymałem wczoraj i dziabnąłem błotnik i :shock: na mega plus poza zapachem, z racji że będzie to mój daily wosk zrobię jakąś relację jak już malowane elementy dojdą do siebie, co by nie mówić to samo opakowanie robi robotę, ja kupiłem akurat 150ml w ciemno, jak narazie wygląda na to że może być ciekawie, zastanawia mnie tylko po co w tej sytuacji kupiłem glasura ale to wyjdzie w praniu :ad: z racji pytań co do Ez detail brush na priv, tak polecam ale jak ktoś łota dużo auto to szczotka na długo nie starcza, to jest moja druga szczotka, ma dwa minusy- robiąc mocną chemią musowo trzeba mieć okulary ochronne bo chlapie niemiłosiernie a dwa że trzeba się z nią obchodzić w miarę delikatnie i nie wyginać często, do moich felg jest idealna bo zbiera wszystko z wewnętrznej strony felgi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.