Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Keil, dzięki bardzo! :) Jak oceniłbyś jakość tego włosia? Czy przypomia włosie z marketowych szczotek w kształcie żelazka do czyszczenia wanny itp.

 

nie mam porównania do marketówek żadnych ale ta do opon jest zajebiście twarda co widać po "włosiu" a do nadkoli dosyć delikatna w dotyku.

 

Minetoo

Gdzieś w okolicy taką ipe można nabyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki jak sie sprawdza DA od FLEXa ?? zastanawiam sie nad kupnem ale nie wiem na co sie zdecydowac FLEX czy RUPES bigfoot ...

 

DA Flexa to ja narazie uzywalem tylko na 2 szkoleniach i na jednym "projekcie" wiec za duzo doswiadczenia z nim nie mam..

Roznice miedzy Flexem DA a Rupesem sa spore. Zdecydowalem sie na Flexa m.in bo:

- byl teraz w bardzo dobrej cenie

- ma stala rotacje w porownaniu do Bigfoota wiec na Flexie mozesz sie nawet polozyc i dalej jedzie (nie wiem ile wazysz, hehe)

- mozna zmieniac BP na mniejszy a z Bigfootem jestes uzalezniony od duzego BP..

- wedlug mnie lepsza ergonomia

 

Znowu Bigfoot ma skok o 21mm z tego co pamietam a Flex 8 czy 10. Nie jestem pewien tego w 100%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przejeżdżałem obok magicznego garażyku chłopaków znanych jako EXCEDE (no prawie obok-jakieś 10 km :D ) no i grzech było nie wstąpić.

Skutki wizyty:

 

:arrow:http://i39.tinypic.com/33ml9b7.jpg

 

Choroba postępuje :D[jupi]

 

Dzisiaj używałem już qd od autofinesse i powiem krótko-rewelka, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glisten to akurat chyba najsłabsze ogniwo w całej rodzinie AF ale z całej reszty będziesz pan zadowolony ;) Nie wiem dlaczego Ecxede w ogóle nie ma Finale w ofercie (chyba że ja ślepy jestem). Ja też ostatnio domówiłem trochę stuffu AF, póki co najbardziej jaram się Gloss Tyre no i czekam na nowe produkty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deoxa juz uzywalem wczoraj i musze powiedziec ze swietnie sobie poradzil z troszke zaniedbanymi narzedziami, a co do pedzelka to sa tylko dwa dostepne rozmiary i nie mam zielonego pojecia jaki to rozmiar.

 

Edit : duzy pedzelek ma 22.5cm a maly 17.5cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan pod jaką myjkę ta pianownica ??

 

Pod jakiegoś małego karchera z serii K2, modelu nie pamiętam :)

 

ja mam dostęp do serii 5 i cały czas mi ta pianownica po głowie chodzi...

 

No ja się zdecydowałem bo mam tą ori z karchera ale to jest porażka, a dostać PA z tą przejściówką na serię K jest coraz ciężej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.