Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

danielek., płyn do felg W5 jest bardzo dobry jak na swoją cene i dość wydajny ;) szkoda, że u mnie w lidlu nie jest dostępny cały czas, a jedynie okresowo

no właśnie u mnie też go nie ma, muszę poszukać po okolicznych Lidlach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek., płyn do felg W5 jest bardzo dobry jak na swoją cene i dość wydajny ;) szkoda, że u mnie w lidlu nie jest dostępny cały czas, a jedynie okresowo

no właśnie u mnie też go nie ma, muszę poszukać po okolicznych Lidlach

 

W WWL za to jest ich pod dostatkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek., płyn do felg W5 jest bardzo dobry jak na swoją cene i dość wydajny ;) szkoda, że u mnie w lidlu nie jest dostępny cały czas, a jedynie okresowo

+1, mi także pasuje, do bieżącego (mycie raz na tydzień-dwa) stosowania jak najbardziej, i nawet całkiem nieźle pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maya, hehe :D nigdy nawet zymola w ręku nie miałem, ale raczej nie szukałbym podobieństw, nie pamiętam składu, a nie mam go pod ręką niestety.

EDIT: Skład W5 do felg:

mniej niż 5% anionowe środki powierzchniowo czynne, fosforany 5% lub więcej,ale mniej niż 15%,niejonowe środki powierzchniowo czynne. Zawiera: metylo-coś tam, rozpuszczalnik, kompozycję zapachową, substancje pomocnicze - cokolwiek to znaczy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megsa mnie już wnerwiała, zobaczymy co będzie z tą ;)

 

HDC od kolegi TWesa :good:

 

Polecam się :-] Jakby co to jeszcze mam nadwyżkowego Clear-a, tak żeby HDC smutno na półce nie było :-]

 

 

A co do rękawic to ja jakoś nigdy nie mogłem się przekonać. Wiele próbowałem aż w końcu nabyłem wshpudla i nie wymienię go na nic innego :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.