Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

scaled.php?server=204&filename=dsc02730m.jpg&res=medium

 

a to mój skromny stuff, nijak się ma do pozostałych ale jestem z niego zadowolony mimo że na razie stoi na półce ale to wyczekiwanie na cieplejsze dni i na to aż dojdę do zdrowia i dosiądę maszynę ahhh to jest TO :mrgreen:

 

ale zanim nadejdzie ta piękna chwila niczym uczta, trzeba jeszcze dokupić co nieco :evil:

 

ps. wiem że maszyna stoi na odwrót ale to tak do pozowania postawiłem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile jeszcze wytrzyma moje uczniowskie konto, ale cały czas się zbroję :D Mam nadzieję, że różnica z George nie będzie kolosalna. Na plus już zauważyłem wygodniejszą ssawkę do tapicerki, kabel natryskowy nie odstaje tak jak w Numaticu ;)

 

dscn5665.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zadowolony z Karchera takiego jak yukon pokazał, dobry sprzęt.

 

Problem z laniem z okolic ssawki wystąpił u mnie, ale przyczyną była tylko uszkodzona dysza natryskowa (taka zielona) wymiana pomogła i poza tym jest wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z laniem ze ssawki wystąpił u mnie, ale przyczyną była tylko uszkodzona dysza (taka zielona) wymiana pomogła i poza tym jest wszystko OK.

:good:

 

W taki razie jutro zamawiam nową. Bo to właśnie z nią mam problem. A odkurzacz oczywiście mam taki sam - SE4001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z laniem ze ssawki wystąpił u mnie, ale przyczyną była tylko uszkodzona dysza (taka zielona) wymiana pomogła i poza tym jest wszystko OK.

:good:

 

W taki razie jutro zamawiam nową. Bo to właśnie z nią mam problem. A odkurzacz oczywiście mam taki sam - SE4001

 

U mnie również ten prolem wystapił, ale mimo to i tak byłem zadowolony z tego odkurzacza jak na pierwsze prania, jedynie to często będzie trzeba wylewać brudną wodę, albo używać środka antypiennego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podjechałem do serwisu w Kielcach i z nimi załatwiłem sprawę bo miałem gwarancję.

 

Widzę że na allegro jest ale do tej większej ssawki (pewnie mają też do mniejszej):

 

http://allegro.pl/dysza-do-ssawki-podlo ... 25335.html

 

no i cena trochę spora, już lepiej byłoby kupić całą ssawkę:

 

http://allegro.pl/ssawka-do-tapicerki-s ... 70652.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza wizyta w lidlu

Płyn do felg za 6,99 i koncentrat płynu do spryskiwaczy o zapachu jabłka za 4,99 :kox::-]

:D Kilka rzeczy zabrakło na foto i kilka rzeczy jeszcze do mnie nie dotarło :evil:

 

<a href=http://img851.imageshack.us/img851/9950/aaallk.jpg' alt='aaallk.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Sellgrosie i porwałem z półek to co może się przydać....

 

Z góry uprzedzam że jak ktoś stwierdzi że ściągaczka to zło zapraszam na wyzwanie na czarnym uni.

We właściwych rękach to dobre narzędzie :evil::evil::evil::evil:

 

 

 

29022012366.jpg

29022012368.jpg

29022012369.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek., płyn do felg W5 jest bardzo dobry jak na swoją cene i dość wydajny ;) szkoda, że u mnie w lidlu nie jest dostępny cały czas, a jedynie okresowo

 

Są różne opinie o nim :evil:

 

Właśnie byłem wypróbować płyn do felg W5. Jak dla mnie nie ma żadnej rewelacji. No ale czego się spodziewać za te kilka PLN-ów. Spływa szybko, nie zatrzymuje się na feldze i nie rozpuszcza za bardzo brudu. W zakamarkach nie mogłem domyć. Pył z klocków lub inny lekki brud, który nie jest przyschnięty to ok, ale już mocniejszy, szorowany szczotką i pędzlem i tak nie dawał za bardzo rady.

 

Płyn do mycia felg w5 kicha... tak jak wyżej ktoś pisał z większym brudem sobie nie radzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek., płyn do felg W5 jest bardzo dobry jak na swoją cene i dość wydajny ;) szkoda, że u mnie w lidlu nie jest dostępny cały czas, a jedynie okresowo

 

Są różne opinie o nim :evil:

 

Właśnie byłem wypróbować płyn do felg W5. Jak dla mnie nie ma żadnej rewelacji. No ale czego się spodziewać za te kilka PLN-ów. Spływa szybko, nie zatrzymuje się na feldze i nie rozpuszcza za bardzo brudu. W zakamarkach nie mogłem domyć. Pył z klocków lub inny lekki brud, który nie jest przyschnięty to ok, ale już mocniejszy, szorowany szczotką i pędzlem i tak nie dawał za bardzo rady.

 

Płyn do mycia felg w5 kicha... tak jak wyżej ktoś pisał z większym brudem sobie nie radzi.

przerobiłem 3butelki ;P śmiem twierdzić, że jest porównywalny z attackiem. ale przy takiej firmie jak W5 mogą być różne partie o różnej jakości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.